Kapitola šestá- Náhrdelník

23. října 2011 v 13:21 | Xx |  Harry Potter-Vyvolený
Kapitola šestá

Když se Harry ráno brobudil pocítil mírné bodnutí u srdce. Vzpoměl si na Rona,Hermionu a Ginny. Chyběli mu víc než si myslel. Bez nich tam bylo děsivé prázdno,když vstával něměl koho pozdravit a taky si něměl ským povídat o očekávajících problémech. Pomalu vstal z postele a kouknul se prosvíceným oknem ven na malouv vesinci,tedy pokud jsou všechny domy jako tenhle,tak není až tak malá. Oblékl si svoje oblíbené džínsy a rudou mikinu. Hůlku znovu narval za pas džínsů a sešel dolů po shcodech.
,,Dobré ráno,Harry." pozdravil Brumbál z nedaleké kuchyně. Harry byl zhruba v půlce shodiště a Brumbál seděl v místnosti nejdál od něj.
,,Dobré ráno,pane Profesore." opáčil na oplátku Harry. Když vešel do kuchyně pocítil vůni sirupových košíčků,kávy,čaje a čerstvého chleba se sýrem. Posadil se naproti Brumbálovi a těkal pohledem mezi ním a cvakajícími hodinami.
,,O,ahoj chalpče." pronesl do ticha Albert. Harry jen nevzrušeně přikývl. Albert hůlkou poslal na stůl snídani a Harry si okamžitě nandal trochu košíčků a nalil si trochu kávy. Snídaně byla tichá,ale občas se ozývalo srkání čaje a kávy. Když dojedli ujal se slova Brumbál.
,,Takže,Harry dnes se vypravíme prozkoumat místo,kde nějakou chvíli pobýval Tom Raddle. Je to delší cesta,ale počítám stím že na večer už budeme doma. Nejdřív musíme navštívit jednoho starého pána."
,,Dobrě a kdy vyrazíme." zeptal se dychtivě Harry. Brumbál pohlédl na hodiny a potom zpět na Harryho. ,,Myslím že hned." dodal na konec s úsměvem. Brumbál se zvedl ze židle a vyzval Harryho,aby ho následoval. Harry tak učinil a prošel dlouhou chodbou ven z vily. Teď byla zase jen obyčejná chatka. Brumbál ještě Albertovi něco řekl a objal ho.
,,Zatím se tu opatruj."
,,Ano." křikl za nimi ještě Albert,ale to už se oba ponořili do temnoty. Do té prázdné temné skuliny.
Když se znovu vynořili,Harry se zapotácel a upadl. Přemisťování mu nedělá moc dobře. Stáli na kraji zničeného starého statku. Ponurá atmosféra s Harrym úplně otřásla.
,,To udělal on??." zeptal se roztřeseně Harry. Brumbál jen pomalu přikývl. Harry se sesbíral ze země a oprášil se. Chaty i domky byly na kusy. Harrymu se při tom pohledu ježili chlupy v zátylku. Vydali se k domku,který tu jako jediný stál. Brumbál dvakrát klepl hůlkou na dveře a uvnitř se však nikdo neozval.
,,To jsem já Albus Brumbál." a i přez vyzvání nikdo neodpověděl. ,,Alohomora." šeptl Harry,ale dveře se ani nepohly.
Brumbál na ně nasměroval svojí hůlkou a ozvalo se tiché cvaknutí.
,,Buď ve střehu Harry." protáhl Brumbál a vykouzlil kužel světla.
,,Lumos." špitl Harry. Vkročil do obrovské temné místnosti. Brumbál chtěl vstoupit do kuchyně,ale v půli kroku se zastavil. Ještě něž překročil práh,se vrátil na původní místo. Natáhl se pro staré noviny na stole a zmačkal je do kuličky. Harry ho se zájmem sledoval a přitom neměl ani tušení co zrovna dělá. Brumbál vhodil zmačkané noviny do kuchyně...okamžitě vzplanuly. Na to jak malý kus novin vletěl do kuchyně,byl ten oheň obrovský.
,,To je kletba *Conflangeno. Věc,která do zakleté místnosti padne či vstoupí začně hořet. Na lidském těle se nedá uhasit. U předmětů je to,ale jiné."
,,Jak jste - jak jste to věděl??." a Harry nevěřícně na Brumbála vyvalil oči.
,,Domněnka." mrkl s úsměvem.
,,A můžeme se jí nějak zbavit??." zeptal se ještě Harry.
,,Ne bohužel. Kletbu může odvolat pouze ten kdo jí použil."
,,Aha,takže se nedostaneme do támhle té místnosti??." a potom Harrymu svitlo. ,,Přemístíme se." vykřikl.
,,Jediná chyba Harry a jsme oba mrtví. Pamatuješ si co se stalo před chvíli. Ryskovat to nebudu,ale sám to zkusit můžu."
Ozvalo se prásknutí a Brumbál byl fuč. Harry nakoukl přez roh kuchyně do vedlejší místnosti. A však Brumbál tam nebyl. Za Harrym se otevřeli dveře a objevila vysoká postava.
,,Nedá se tam přemístit." řekl smutně Brumbál. ,,-Dům je perfektně zabezpečený." dodal nakonec.
,,Takže se tam nedostaneme,ale pořád nechápu proč jsme tady."
,,Víš,Harry jsou některé věci o kterých je lepší nevědět."
,,Takže mi to nepovíte??." a neotálel se zvýšením hlasu.
,,Ne." hlesl Brumbál.
,,Skvěle,tak proč tady sváma strácím čas. Na co mi to bude?? Porazím tím Voldemorta??."
,,Ano!!." okřikl ho Brumbál.
Nastala dlouhá chvíle ticha. Harry si uvědomil jak byl zbytečně hrubý. Zvedl hlavu a podíval se do jasně modrých očí.
,,Omlouvám se."
,,Nemáš za co." kroutil hlavou Brumbál. ,,Myslím že je ten dům celý prokletý,takže nebude moc rozumné tu zůstavat příliš dlouho."
,,Dobrá,ale řekněte mi není tu nic co by nám pomohlo??." chtěl vědět Harry.
,,Myslím si že tu nic není,ale zlata je tu zřejmě dost." podotkl. Harry šeptl: Nox a vykročil ven z domu. Na prachové ceště poskakovalo několik malinkých ptáčků a vesele štebetali. Prach se rozvýřil,když stál Harry na cestě a to jednoho vyplašilo. Harry se otočil k Brumbálovi a ten jen kývl. Otočil se na patě a zmizel ve tmě. Cítil jak se scvrkávají plíce a vtom ho za rameno chytilo něco chladného. Prásk!
Vynořil se na rozlehlé bílé pláži. Zavrávoral a posadil se na kámen blízko něj. Za celý den už toho měl dost,takže radši ani na nic neptal.
Brumbál roztáhl paže a hůlkou namířil na skalku přednimi. V půlce pukla a objevil se otvor. Otočil se k Harrymu a ukázal na skálu: ,,Doufám že ti nebude vadit,když se trochu namočíme??."
,,Ne." opověděl Harry. Brumbál si zapasoval hůlku do hábitu a ponořil se do vody. Harry se vydal za ním. Každý jeho orgán okamžitě zařval. Srdce se mu rozbylo ještě víc než kdikoli jindy. Nemohl se pořádně nadechnout a skoro nepohl pažemi. Když doplava k puklině zahlédl shodiště. Doplaval knim a okamžitě vyskočil z vody. Vytáhl hůlku a usušil si oblečení. Hůlku zastrčil za pas džínsů a otočil se k Brumbálovi. Ten už byl dávno suchý,ale momentálně si prohlížel kamenou zeď,která jim bránila k průchodu.
,,Co je to??."
,,Zakletá zeď. Chce,aby se každý návštěvník oslabil." Brumbál vytáhl malinký stříbrný nožík. Zabodl ho do tepny a rozřízl ji.
,,NE!." vykřil Harry. Proud krve nahodil kamenou stěnu a ta se rozpadla. Brumbál vytáhl hůlku a ránu si zacelil. ,,Mohl jsem to udělat já." řekl Harry.
,,Ne,já jsem starší,moudřejší a mnohem méně důležitý." Prošli otvorem a stáli před obrovským jezerem. Na druhé straně byla pláž a hend za ní malinký ostrůvek. Harry tyto rysy rozeznal jen díky světlu z Brumbálovi hůlky.
,,Lumos." šeptl a hůlku zvedl hodně vysoko,aby viděl každou věc.
,,Musíme na druhou stranu??." zeptal se Harry.
,,Ano,ale mi se musíme dostat úplně na konec jeskyně."
Vtom okamžiku si Harry vzpoměl na Famfrpál. Mistrovství světa. Ron,Hermiona,Ginny,Hagrid,Sirius a ostatní. Zalil ho pocit prázdnoty.
Brumbál natáhl ruku do prázdna a za něco se chytil.
,,Byl by jsi tak hodný??." zeptla se. Harry jen natáhl ruku a pocítil jak mu něco těžkého a ledového přistálo do ruky. Začal táhnout. Z vody se vynořil člun. Starý prohnilý zelený člun.
,,Unese nás to??." zeptal se nejiště Harry. V jeho hlase zazněl nejsitý podtón a na konci věty podivně hekl.
,,Neboj se,tohle je určené pro jednoho čaroděje a tebe za čaroděje neberou,protože ještě nejsi plnoletý."
Harry v duchu pomyslel jak se potápí do vody a nebudou se moci vynořit. Brumbál sešel,až ke kraji jezera a nasedl do člunu. Harry ještě pár chvil nejistě stál a pak nasedl za Brumbálem. V tom okamžiku se člun dal do pohybu. Plaval pomalu. Harry se celou cestu koukal do jezera a když vtom něco zahlédl. Bilý prázdný obličej. Když se pořádně rozhlédl ve vodě plavali mrtvoli čarodějů. Byli vysocí i malí. Hubení i tlustí,zěny i muži. Na sobě měl cáry oblečení a bledé obličeje. Oči bílé a vlasy žádné. Harry vyjekl a obrátil se na Brumbála.
,,Co je to??." vyhrkl.
,,Nemrtví." odpověděl. Harry dál koukal na mrtvé pod ním a žaludek se mu zvedal. V jednom okamžiku pocítil nechutný zápach a neudržel se. Vyzvracel se přímo do jezera. Jeden z nemrtvích otevřel oči,ale okamžitě je zase zavřel.
,,Jsi v pořádku??." zeptal se Brumbál.
,,Ano." a otřel si ústa. Dopluli k malinké pláži a člun se zastavil.
,,Kde začíná konec??." ozval se syčivý neznámý zvuk.
,,Harry to je hadí jazyk. Musíš mi říct na co se ptal."
,,Ptal se: Kde začíná konec." oznámil.
,,Na začátku." řekl zamyšleně Brumbál.
,,Na začátku." odpověděl Harry. Pláž se potopila do vody a oni mohli vklidu pokračovat dál. Člun se dal znovu do pohybu
Ani jeden znich nepromluvil. Harry sledoval jezero pod nimi. Nemrtvích bylo čím dál víc. Zsatvili se těsně před ostrůvkem.
Brumbál z něj neobyčejně rychle vyskočil a Harry ho následoval.
Stál před nimi vysoký sloupec a na ně položená mísa. V ní se blištil zlatý náhrdelník.
Harry se pro něj už-už natáhl,ale nemohl do mísi sáhnout. Ruka se mu zastavila pár centimetrů nad mísou. Chtěl si sáhnout pro hůlku,ale to také něšlo. Brumbál se potýkal se stejným problémem. Koukl se pořádně do mísy,teď vní byla nějaká tekutina.
,,Ten lektvar budu muset zřejmě vypít."
,,Ne udělám to já."
,,Harry,poslouchla jsi co jsem říkal před chvíli."
,,Ano."
,,Dobře,ale za každou cenu to musím vypít. Rozumíš tomu?? Harry ano??."
,,Ano." přitakal pomalu Harry. Vzal mušli,která připomínala naběračku a nabral Brumbálovi první doušek. S nechutí ho spolknul a Harry se už natahoval pro druhý.
Po pátém doušku zničeho nic začal řvát.
,,NÉ,UŽ NÉ..NENUŤ MĚ TO VYPÍT!! NE!! PROSÍM!! NEDĚLEJ TO!!."
,,Profesore musíte to vypít!!." vykřikl Harry a násilím Brumbála donutil vypít šestý doušek.
,,NE..JÁ JÍ NECHTĚL UBLÍŽIT...ODPUST MI TO...NE..NEDĚLEJ TO PROSÍM...NEUBLIŽUJ JIM VEM SI MNE!!."
Harry mu do úst nalil další doušek lektvaru.
,,NÉ UŽ TO NECHCI...ZABIJ MĚ...ZABIJ MĚ!!!...OKAMŽITĚ TO UDĚLEJ,JÁ UŽ TO UTRPENÍ NESNESU ZABIJ MĚ!! OKAMŽITĚ!!"
,,Né,profesore okamžitě to vypijte...Tohle je poslední slibuji a pak vás zabiju,tohle naposledy vypijte a potom vás zabiju." zalhal Harry,ale Brumbál ho poslechl napil se ještě jednou a znovu začal řvát.
,,SKONČI TO!!..DĚLEJ!!."
Harry skočil pro poslední doušek lekvaru a přinesl ho Brumbálovi.
,,VYPIJTE TO!!." okřikl ho,když se vzpíral. Nakonec poslechl a vypil i poslední doušek. Nastalo ticho. Ozývalo se tiché mlaskání. ,,Vodu..prosím vodu." ozval se tiše Brumbál. Harry vzal naběračku a konečně mohl použít i hůlku.
Vykouzlil vodu do mísi a chtěl nabral Brumbálovi. Ale voda nabrat nešla. Zkusil to deset krát,ale ani jednou voda v naběračce nezůstala. Otočil se a pohlédl na jezero. Skočil na okraj a dotknul se špičkou naběračky vody pocítil podivné zamrazení v zátylku. Nabral pořádně vody a zamířil zpět k Brumbálovi. V půli cesty ho,ale něco chytilo za rameno. Harry vykřikl a vytáhl hůlku.
,,Sectumsempra!!." vykřikl a nemrtvému usekl obě nohy. Spadl zpět do jezera,ale to už se nořili další.
,,Sectumsempra!! Mdloby na tebe!! Expelliarmus!! Pouta na tebe!! Impedimenta!!." křičel různá záklinadla a posílal nemrtvé zpět do jezera,ale to už jich měl kolem sebe moc. Polapili ho za nohy a za ruce. Táhli ho dolů k jezeru. Harry se vzpíral,ale nemohl nic udělat. Uvolnil jednu ruku a namířil pod sebe.
,,Confringo!!." vykřil tak nahlas že ozvěna zněla jako něcí hluboky hlas. Plameny vyšvihly Harryho do výšky a spálili nemrtvé. Nekteří znovu padli do jezera. Dopadl na kamenný ostrůvek a odřel si kolena i ruce a levou nohu si rozsekl. Pokropil krví několik kamenů a přiběhl k Brumbálovi. K Harry udivení byla v naběračce pořád voda. Nalil ji Brumbálovi do úst a vytáhl mu hůlku.
,,Vemte si to!!." vykřikl Harry a vrazil Brumbálovi hůlku do rukou. Brumbál se postavil a vyčaroval pekelnný oheň. Zložár,před kterým Nemrtví ustupovali. Skákali zpět do jezera a někteří dokonce umírali. Celá jeskyně byla zaplněna ohněm až na dlouho uličku. Nasedli do člunu a vydali se uličkou zpět.

Prásk!
Harry se objevil na chodníku před malou chatkou a padl na záda. Brumbál dopadl vedle něj. Harry v ruce třímal něco chladného a tvrdého. Byl to ten náhrdelník pro který šli do jeskyně. Na jeho hřbetě bylo vyryté zelené S.
Zavěsil si ho kolem krku a pomohl oslabenému Brumbálovi na nohy. Dvakrát klepl hůlkou na Albertovi dveře a ty se okamžitě rozlétli.
,,Bože Albusi." pronesl tiše Albert.

Harry seděl v pokoji na posteli a pohazoval si s náhrdelníkem. Netušil co to je,vlastně ani neveděl proč tam šli. Zavěsil si ho kolem krku a lehl na postel. Když v tom na okno někdo zaklepal. Byla to sova. Zobákem tloukla na okno. Harry otevřel sova elegantně vlétla dovnitř a posadila se mu na ruku. Byla to Hedvika. Ta nádherná sněžná sova. Pohladil ji po hlave a vzal si od ní dopis.
Na vnější obalcš bylo napsané: Harrymu Potterovi. Albánie číslo domu 196437.
Harry si čísla domu nikdy nevšiml,ale poznal písmo..Bylo Hermionino.

*Conflangeno- Z latinky znamená hoří-okamžitě,kletba je velice nebzpečná. Vymyslel jsem ji sám,takže nekopírovat bez povolení. A při použití vždy * a u vysvětlivek zdroj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Luna Suki Verča Luna Suki | Web | 26. října 2011 v 16:46 | Reagovat

bezva :), a vymyslel si nový zaklínadlo koukám :D !
jinak díky, že ses zapsal do třídění

2 Verča Verča | Web | 27. října 2011 v 21:34 | Reagovat

ahoj, hlasoval bys prosím pro mě tady? http://mademiko.blog.cz/1110/finalni-kolo-sono verča suki...kdyžtak moc děkuju a promin za reklamu, kdyžtak to pak smaž

3 DorothyAgink DorothyAgink | E-mail | 19. července 2017 v 1:20 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

4 Arlenesip Arlenesip | E-mail | 22. července 2017 v 21:45 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 Flossieunomo Flossieunomo | E-mail | 25. července 2017 v 22:14 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

6 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 13:27 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

7 Flossieunomo Flossieunomo | E-mail | 26. července 2017 v 14:32 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

8 Davidsip Davidsip | E-mail | 28. července 2017 v 17:36 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить данные из сети Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 Aaaucecep Aaaucecep | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:33 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

10 Soroqz Soroqz | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:34 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ секс игры находятся для вас все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

11 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 15:46 | Reagovat

http://www.reprogramesuamente.com.br/component/k2/itemlist/user/112808  720p torrent полный фильм   фильм бесплатно смотреть онлайн когда выйдет  http://sdamsutki.by/component/k2/itemlist/user/46447

12 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

http://wakeupcoach.co.il/component/k2/itemlist/user/218700  сериал волна смотреть онлайн в качестве 720   кино война смотреть онлайн  http://techsupportinchicago.com/component/k2/itemlist/user/149277

13 Sorozw Sorozw | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:01 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ПОРНО ВИДЕО http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

14 Sorowj Sorowj | E-mail | 25. srpna 2017 v 9:28 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ ГОРЛОВОЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Sorory Sorory | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:19 | Reagovat

СМОТРИ ЛУЧШЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СМОТРИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 Soroiv Soroiv | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:28 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ СЕКС HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 21. září 2017 v 17:07 | Reagovat

http://illuminati.it/component/k2/itemlist/user/7658  смотреть кино сер   смотреть кино суть  http://siemreap-attractions.com/component/k2/itemlist/user/77822

18 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 22. září 2017 v 18:38 | Reagovat

http://www.isovietnam.vn/component/k2/itemlist/user/213612  мультфильм война 2015 смотреть онлайн   фильмы 2014 смотреть онлайн про войну  http://159.alschool.kz/user/Tommywaype/

19 SlavaUpl SlavaUpl | 5. října 2017 v 16:45 | Reagovat

Hello all! Lately I have been fighting with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-controlled-release>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

20 BethanyMpz BethanyMpz | E-mail | Web | 25. října 2017 v 11:57 | Reagovat

http://raptr.com/VanessaCatherine41/wall

21 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 4:45 | Reagovat

http://www.phxwomenshealth.com/component/k2/itemlist/user/234322  смотреть сериал 4 2   2016 видео полный фильм  http://hartbiomedica.es/component/k2/itemlist/user/62768

22 ShaylaSvqsy ShaylaSvqsy | E-mail | 11. října 2018 v 15:23 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama