Kapitola pátá-Cesta

15. října 2011 v 23:06 | Xx |  Harry Potter-Vyvolený

Kapitola pátá


Když se ráno Harry probudil cítil se mizerně. Urážky od Malfoye a podívné pohledy spolužáků ho rozhodily. Nasadil si brýle,které měl odložené na nočním stolku a hůlku si zastrčil za pas džínsů. Rychle proběhl společenskou místností, aniž by se podíval po kamará a svižně doběhl do Velké síně.
,,Ahoj Harry." pozdravila ho Lenka.
,,Je,ahoj Lenko." pozdravil na oplátku,trochu nevrle.
,,Co se děje Hary?? Jsi nějaký podrážděný."
,,Ale,to nic Lenko." opáčil.
V tu chvíli do velké síně dorazila Hermiona s Ronem. Harry do sebe rychle naházel zbytek jídla a vydal se jim naproti.
,,Ahoj, kam to jdeš??." zeptala se Hermiona.
,,Jdu na louku za Hagridovu hájenku." řekl spěšně. Hermiona s Ronem jen zůstali stát s otevřenými ústy.

,,Expecto Patronum." pronesl tiše Harry, když stál uprostřed prosvícené loučky plné květů. Z jeho hůlky vyskočil velký stříbrný jelen. Elegantně pobíhával po loučce. Harry si vzpoměl na Cedrika. Útroby se mu sevřely a otřásla sním děsivá vzpomínka. Hůlkou jelenovi poručil,aby se rozběhl dál do lese. Sedl si na zem a pohyboval jelenem kam se mu zachtělo.
Zmocnil se ho podivný pocit v tom se louka zatočila a rozplynula..

Stál před starou zničenou chatrčí. Vstoupil dovnitř. Rozhlédl se okolo a hůlkou vyčaroval velký kužel světla. Chata byla prolezlá plísní a už dávno opuštěná. Odkopl stranou staré rezavé hrnce a prošel,až na druhou stranu chatrče. Najednou se ho zmocnil záchvat zuřivosti. Pouhý mávnutím hůlky udělal obrovskou díru do zdi. Prošel jí ven a rohlédl se po temné obloze. Nejspíš na něco čekal už celé hodiny,ale až teď Harry zjistil že je tma nejspíš ani není v Anglii.
,,Můj pane." ozval se najednou,čísi hlas za Harryho zády.
,,Máte to co jsem chtěl??." Harryho hlas byl teď hluboký a sičivý.
,,Víme jak se tam dostat."pronesl nejspíš jeden ze Smrtijedů.
Muž Harrymu cosi nesrozmitelného zašeptal.
,,Dobrá tedy..Byl jsi mi moc užitečný." pronesl Harry. Zvedl ruku s hůlkou a usmál se.
,,Avada kedavra!!." vykřikl. Zelený blesk muže zasáhl do obličeje. Skácel se k zemi a Harry se zlomyslně zasmál. Zvedl ruku s hůlkou a vyslal na nebe obrovskou lebku s hadem. Namířil na chatrč a pronesl nějaké zaklínadlo. Chatrč zmizela v obrovském výbuchu. Plameny vyšleli do Harryho blízkosti. Když se otočil už se k zemi snášeli Smrtijedi.
Stál uprostřed kruhu lidí. Svých věrných poddaných. Bylo jich zhruba tucet.
,,Milí přátele." začal ,,dostal jsem informaci o tom že víte jak se dostat do ..... a tato správa mě velice potěšila." prohlásil ke všem.
,,Chci abyste se dostali do ......... a přivedli ho. Přiveďte mi ...... ........ ." vykřikl povýšenýšenecky.
,,Můj pane,ale to je nemožné." pronesl jistý Smrtijed. Harry zdvihl ruku a poslal další zelený paprsek na Smrtijeda. Ten zavyl a zhroutil se na zem.
,,Nechci nic takového slyšet!!." rozkřikl se.
,,Máme vám tedy přivést ...... ........??." zeptal se jistý chlapík. Měl nejméně přez dva metry a hlas zněl jako motorová pila.
,,Ano,když splníte moje požadavky nechám vás žít." dodal ještě. Všichni se Harrymu uklonili a vznesli se k oblakům.

Harry otevřel oči. Ležel na zádech a sledoval výřící se mraky. Pomaličku se začalo zatahovat a Harry usoudil že bude nejlepší se vrátit do hradu. Hlava mu třeštila a jizva ho pekelně pálela. Vešel do vstupní haly a vydal se po mramorovém schodišti do Společenské místnosti. Potkal už jen ty největší opozdilce,jak spěchají na hodinu. Samozřejmě mezi nimi byl i Ron. Zastavil se těsně před Harrym a hodil mu brašnu s učením. V ten okamžik se oba rozběhli na hodinu Přeměňování. Když dorazili před třídu,ještě všichni stáli přede dveřmi. Ron si spěšně zastrčil hůlku do brašny a posadil se na parapet od okna.
,,Kde jsi byl,tak dlouho??. Hledali jsme tě s Hermionou. Říkal jsi že budeš na louce,ale nikde jsi tam nebyl." pokáral ho Ron.
,,No,asi jsem si trochu zdříml." odpověděl Harry a protočil očima v sloup.

,,Dobrý den,třído." pozdravila profesorka McGonagallová.
,,Dobrý den,paní Profesorko." opáčila sborově třída.
,,Dnes se budeme pokusíme přeměnit žáby v špendlík. Všichni si vytáhněte hůlky a já vám zatím pošlu žáby." elegantním mávnutím hůlky poslala ke každému žábu. Porfesroka Mc Gonagallová pronesa zaklínadlo a a zěmnila žábu v špendlík. Harry kole sebe slyšel studenty jak vykřikují zaklínadlo. Harry se podíval na žábu a zvedl hůlku. Pronesl zaklínadlo a žába zmizela. Na stole zůstal jen stříbrný špendlík.
,,Výbroně,Pottere. Pan Potter to zvládl podívejte." křikla McGonagallová. Hermiona si uraženě odrfrkla a znovu sedla do lavice. Harry zvedl ruku a McGonagallová ho vyzvala,aby mluvil.
,,Prosím??"
,,Směl,bych jít na záchod??." zeptal se Harry.
,,Ale,samozřejmě." přitakala McGonagallová. Harry vyšel ze třídy a zamířil na záchody. Pořád se ještě nezvpamatoval z vydiny. Kam chtějí proniknout??. Koho chtějí zabít??. Nevěděl co si o tom má myslet, otevřel dveře od záchodu a opřel se o umyvadlo. Kouknul se na sebe v zrcadle. Zrcadlo se rozvířilo a Harry znovu upadlo do prázdnoty.
Tentokrát se Harrymu nic nezdálo. Jen se pracně sebral ze země a koukl do zrcadla. Hlavu měl rozbitou a čůrek krve se mu táhl přez celý obličej. Setřel si ho ručníkem a vyrazil zpět do třídy. Někteří se neustále pokoušeli přěměnit žábu. Ron už to dávno vzdal.
,,Pottere,co to máte na hlavě??." vypískla McGonagallová.
,,To nic uklouznul jsem u umyvadla." dodal.
,,Voluma Tesamentum." pronesla McGonagallová s hůlkou namířenou na Harryho ránu. Rána se zacelila a přestala bolet.
,,Posaďte se ještě na chvíli." a ukázala na židli.
,,Děkuji." poděkoval Harry. McGonagallová jen mávla rukou. Konec hodiny jako by se oddaloval. Harry si připadal jako by už celé hodiny proseděl ve třídě,ale když to nejmíň čekal McGonagallová ukončila hodinu. Teď je čekala dvou hodinovka lektvarů.
,,Harry!." křičela Lenka,když ho zahlédla na chodbě.
,,Ahoj Lenko." pozdravilo trio.
,,Máš se dostavit za Brumbálem do pracovny." řekla pyšně Lenka.
,,Za Brumbálem??." vyhrkla Hermiona.
,,Jdu tam." řekl rozhodně Harry. Zamával na rozloučenou všem třem a byl rád že nebude muset strávit dvou hodinovku se Snapem.
Když dorazil ke chrliči zavázal si tkaničky a přistoupil blíž.
,,Heslo?." ozval se Chrlič.
,,Citronová zmrzlina." pronesl Harry. Chrlič uskočil na stranu a Harry se vydal po točitém schodišti nahoru. Zaklepal na dveře z hladkého dřeva a vstoupil bez vyzvání.
,,Dobrý den,Harry." pozdravil Brumbál.
,,Dobrý den." odpověděl Harry.
,,Harry.Potřebuji si stebou promluvit." řekl rychle. ,,Našel jsem jedno místo - a - no a potřebuji,aby jsi šel semnou." pokračoval. Harry se už - už cyhstal něco říct,ale Brumbál ho zastavil.
,,Jen mi slib jedno,když ti řeknu,aby jsi utekl uděláš to.Když ti řeknu schovej se udělej to.Rozumíš mi??.Potřebuji tvoji pomoc.Jen mi slib,prosím že uděláš vše co ti řeknu.Dobře??."
,,Ano."přitakal Harry. ,,Ale je to na mě,hrozně rychlé." dodal.
,,Já vím a právě proto se nejdřív budeš muset učit. Chvíli tě pocvičím,bude to neobyčejně težká cesta. Bude na ní několik nástrach,pastí i smrtících pastí. Naučím tě noklika kouzlům, protikletbám a mnohem více. Věděl jsi že je tento rok ve škole kurz přemisťování to by se ti také náramně hodilo. Chtěl by,jsi jít semnou a nebo ne?".
,,Samozřejmě." vykřikl Harry. Teď,ale Harry přemýšlel zda má Brumbálovi říct o té vydině nebo ne??. Rozhdol se mu to neříkat.
,,Netrápí tě něco Harry??." zeptal se znenadání Brumbál. ,,Ne - ne - ne nic pane Profesore." opáčil rychle Harry.
,,Dobrá." řekl Brumbál a měřil si Harryho pohledem.

,,Myslím že jsi mu to měl říct!."
,,Ale Hermiono je hrozně zaneprázdněný. Nechi mu přidělávat další starosti." okřikl Hermionu podrážděně.
Stáli uprostřed nádvoří a Ron se snažil vyčarovat Patrona.
,,Expecto Patronu." mumlal pořád do kola.
,,Myslím že Brumbál by ti pomohl." řekla zamyšleně Hermiona. Harry jen zakroutil hlavou a koukal na Rona,který se neustále snažil vyčarovat Patrona.
,,Rone,koukni musíš se soustředit na něco pěkného,užásného v tvém životě." poučil ho Harry. Ron se napřímil odkašlal si a nátáhl ruku s hůlkou. ,,Expecto Patronum." z jeho hůlky se vyhnal velký stříbrný retrívr.
,,Ne nechtěl jsem mu to říct,radši si to zatím nechám pro sebe,ale kdyby se to opakovalo řeknu mu to slibuju." řekl Harry,když si ho Hermiona káravě měřila pohledem. Byl zpět v hradu na večeři. Snědl porci dušených ledvinek a poté plný talíř sirupových košíčků. Sledoval Rona,jak do sebe láduje,vše co mu přišlo pod ruku. Skorobezhlavý Nick ho sledoval s odporem.
,,Dobrý večer." pronesl z ničeho nic Brumbál. ,,-chtěl bych,aby jste mě chvíli posluchali. Musím vám oznámit že se musím vydat na jednu dlouhou cestu,takže školu opustím. Proto k vám teď mluvím. Zatím co tu nebudu převezme moje místo profesor Snape. Zaskočí za mě na necelý měsíc. Poté se vrátím a vše bude jako předtím." dodal ještě s pohledem spočinutým na Harrym. Snape jen kroutil hlavou. Nejspíš se nechtěl stát ředitelem školy.
,,Tak tedy,prosím přivítejte záskok ředitele pan profesora Snapea." zatleskal Brumbál. Zmijozelská kolej se začala okamžitě bavit,jásali a křičeli. Jenže nikomu jinému nebylo do jásotu. Ostatním kolejím se Snapeovo suplování příčilo. V příštích několika týdnech vyrázím na cestu s Brumbálem,ale kdy se budu učit?? Kdy mě naučí ty věci,které chtěl abych uměl??. Přemýšlel horoucně.
,,Myslím že je čas jí na kutě." pronesl ještě s úsměvem Brumbál.

Zima se už nezastavitelně blížila. Bylo už pozdě a Harry seděl na své postely s nebesy. Hůlku si odložil na stolek a brýle těsně vedle ní. Zalehl a čekal. Veděl že už zítra se vydá na cestu s Brumbálem. Určitě bude velice nebezpečná a dlouhá. Všechna kouzla,protikletby,které se naučil bude určitě moc potřebovat. Opakoval si zaklínadla,aby si byl naprosto jistý. I kurz přemisťování,který absolvoval se mu bude hodit,jak Brumbál říkal. Pořádně se zachumlal do peřiny a zavřel oči.
Druhý den ráno spěchal. Vyskočil z postele a ještě jednou skontroloval zda má všechny věci v batohu,ale jakoby málem zapoměl PLÁŠŤ. Zašmátral pod postelí a vytáhl ho neviditelný plášť. Vložil ho do boční kapsy. Hůlku si zastrčil do náprsní kapsy v bundě a Pobertův plánek hned vedle ní. Věděl že ho nebude potřebovat,ale proč by se nemohl občas podívat do Bradavic?. Spěšně zamířil do společenské místnosti. Zahlédl Hermionu a Rona.
,,Ahoj,hele jen vi dva víte kam opravdu jdu a byl bych rád,kdyby jste to nikomu neříkali dobře??."
,,Jasně." opáčili.
,,Dobrá,tak se tedy mějte." rozloučil se a každého objal. Hermiona začala plakat a Ron Harryho jen poplácal po zádech.
,,Ahoj." zvolali za ním ještě na rozloučenou,jakoby šel na popravu. Vytáhl z boční kapsy plášť a přehodil ho přez sebe. Seběhl dolů po schodištích,až když se dostal na to největší mramorové schodiště. Proklouzl ven a spatřil Brumbála.
,,Dobrý den." pozdravil nahlas neviditelný Harry.
,,Dobrý den,Harry." opáčil Brumbál. ,,-vidím že plášť máš neustále u sebe. To se ti bude také hodit." pochválil ho Brumbál. Za celou cestu do prasinek ani jeden z nich nepromluvil. Když procházeli kolem tří koštat na Harryho se přilepil odfouknutý výtisk denního věštce stáhl ho ze sebe a zastrčil do kapsy džínsů. Došli až na konec Prasinek,kde měli výhled na Chroptící Chýši.
,,Už si ten plášť můžeš sundat." vybídl ho Brumbál. Harry ho poslechl a složil ho zpět do batohu.
,,Mám takový dojem že tak kam máme namířeno,takže tam jsi nikdy nebyl. Proto ti tedy budu muset asistovat při přemisťování." konstatoval Brumbál. Pokynul mu,aby se uchopil jeho dlouhé paže. Harry tak udělal. Brumbál se otočil na místě a vklouzli do temnoty. Sevřeli se mu plíce a všechen vzduch se vytlačil ven. Náhle,ale dopadl na tvrdou zem. Obličejem napřed,takže ho měl nejspíš odřený.
,,Harry,nikdy se mě nesmíš pustit dřív než se objevíme na místě. Mohlo by dojít k odštěpu. To vám v kurzu,také ukazovali ne??." zeptal se Brumbál. Harry jen přikývl,když Brumbál znovu natáhl paži,Harry pochopil že ještě nejsou na místě. Znovu se chytil a pohltila ho tma. Černo-černá tma. Už začal panikařit že se udusí,když v tom se nadechl pálivého,suchého vzduchu. Otevřel oči a zjistil že je někde daleko od Anglie.
,,Harry dovol abych tě přivítal,v Albánii." pronesl Brumbál.
,,Co tu děláme??." chtěl vědět.
,,V několika nasledujících dnech to zjištíš." odpověděl Brumbál. Harry se porozhlédl byli na opuštěné mýtině s několika uvadlímy stromy. Brumbál se dal do kroku a Harry se vydal za ním.
,,Kam to jdeme??." zeptal se Harry.
,,Za jedním starým známým,který tu už delší dobu učí na škole Obranu proti černé magii."
Šli pomalu a scházely do maličké vesnice. Když Brumbál zamířil k jedné z chatek,Harry se zaradoval. Zaklepal na dveře.
,,Kdo je tam??." ozvalo se zevnitř.
,,To jsem já,Albus Brumbál."
Dveře se rozlétly dokořán a ven vyskočil Vyšší rozložitý chlapík a obmotal se Brumbálovi kolem ramenou.
,,Jsem tak rád že tě zase vidím Albusi." vyhrkl muž. ,,pojď musíš mít jistě hlad,ale počkat to - to je - to je Harry Potter!!." vykřikl.
,,Dovol mi tě představit Harry toto je Albert Nezbeda.Alberte toto je Harry Potter." představil je Brumbál. Muž napřáhl ruku k Harrymu a ten sní zatřásl. Byl vyšší a trochu při těle. Pod okem se mu vyjímal velký fialový monokl.Čelo mu lemovalo několik vrásek. V ruce třímal hůlku dlohou asi 9 palců. Muž je zavedl dovnitř. Z venku to byla sice malá chatka,ale zevnitř to byla obrovská vila.
,,Máš doma ženu??. Rád bych ji pozdravil." šeptl Brumbál.
,,Ne je na školení." opáčil Albert. ,,-máte hlad??." zeptal se jště.
,,Nebudeme ti lhát že ne." řekl pobaveně Brumbál.
,,O ano,chalpče ukážu ti tvůj pokoj.Nebo tam trefíš." ukázal na schodiště a pokračoval. ,,-tudy po schodech a první dveře v levo." Harry se vydal po rozvrzaných schodech,každý schod pod jeho vahou hlasitě zavyl. Když už stál u dveří přemýšlel zda má otevřít. Hned lapl za kliku a otevřel pokoj. Byl to malinký útulný pokoj s jedním oknem,postelí a skříní. Vedle postele se náhle objevila malá stolička. Harry hodil batoh do kouta a lehl si na postel. Přemisťování ho děsně vysílilo. Také měl hlad a žízeň,ale ze všeho nejdrřív si chce odpočinout.
Po několika hodinách spánku se probudil. Vstal a sešel dolů po shodech. Brumbál seděl u velkého stolu naproti Albertovi a o nečem si horoucně povídali. Když,ale Harry vrazil do kuchyně přestali.
,,Zrovna jsem si tady s Albertem povídal o tom jak jsi před dvěma lety přemohl Voldemorta." konstatoval Brumbál. K Harryho udivení sebou Albert neškubl,tak jak to dělávají ostatní.
,,Také jsem si naprosto jistý že se Voldemort vrátil. Proto jsem držel hůlku v ruce,když jste přišli." pronesl Albert.
,,Mohl bych dostat něco na pití??." zeptal se Harry.
,,Ale samozřejmě." přitakal Albert a mávnutím hůlky se na stůl snely sklenice plné vody a obložené chleby. Harry se okamžitě pustil do jídla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Luna Suki Verča Luna Suki | Web | 16. října 2011 v 3:57 | Reagovat

pěkně :)
jo a nečekala bych že se kouzlo povede Harrymu dřív než Hermioně xD ale to je právě dobrý, takový drobný změny, příjemně překvapí

2 Davidsip Davidsip | E-mail | 28. července 2017 v 17:36 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиНегатив Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

3 SandyHoire SandyHoire | E-mail | Web | 3. srpna 2017 v 13:02 | Reagovat

http://www.copic-sketch.ru - copic sketch

4 Dol33larWins Dol33larWins | E-mail | 13. srpna 2017 v 6:12 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#5gt9h29ER9>
<img>http://0.00000007.ru/3#Qs5Ks399M5</img>
</a>
------------------------
Всегда большое количество socks и proxy серверов online
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Укрыть или поменять свой IP можно 2 кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении периода действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#1Ea9kq6469>Vip proxy</a>
__________
список прокси серверов
фото блокировки вконтакте
скачать обход блокировки вконтакте
купить чистые socks5 +для брута

5 Avito777Tig Avito777Tig | E-mail | 15. srpna 2017 v 23:13 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито спб бесплатные объявления авто
купить +на авито
авито акции +и скидки
авито свежие
авито фотошторы скидкой

6 Dannyber Dannyber | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 18:20 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

7 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 17:14 | Reagovat

http://goesphotography.com/component/k2/itemlist/user/339916  смотреть dcs трейлер полный фильм   фильм время смотреть онлайн  http://lrocreanhthu.com/component/k2/itemlist/user/13595

8 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 4. října 2017 v 22:34 | Reagovat

http://drjahandideh.com/component/k2/itemlist/user/71271  смотреть сериал русская серия   трейлер фильма  http://realprimeimport.com.br/component/k2/itemlist/user/247908

9 AlysonHmv AlysonHmv | E-mail | Web | 8. října 2017 v 23:51 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a disaster. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/does-tramadol-show-up-in-drug-test>click here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

10 Avito321anox Avito321anox | E-mail | 21. října 2017 v 15:01 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

мошенники на авито просят перевести деньги
кассовый ящик для денег б у авито
вывести деньги с авито
как с помощью авито заработать деньги
деньги в долг на авито челябинск

11 BethanyFhb BethanyFhb | E-mail | Web | 26. října 2017 v 10:00 | Reagovat

https://twitter.com/DollyPa99774028/status/915477550364631040

12 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 29. října 2017 v 18:57 | Reagovat

http://manifest-joy.com/component/k2/itemlist/user/977197  фильмы 2014 2015 смотреть бесплатно   смотреть сериал бесплатно новинки качество  http://nadirart.ru/component/k2/itemlist/user/127199

13 ShaylaUsyrr ShaylaUsyrr | E-mail | 11. října 2018 v 23:24 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama