Kapitola třetí-OPČM

12. září 2011 v 15:05 | Xx |  Harry Potter-Vyvolený

Kapitola třetí

Harry se celý upocený probudil. Potřeboval někoho komu by se mohl svěřit a ten jediný byl Brumbál. Harry vyskočil z postele a převlékl se. Zastrčil si hůlku za pás džínsů a vyšel ven z ložnice.Všichni ještě spali blížilo se k ránu,ale tma stále převládala. Ve společenské místnosti také nikdo nebyl. Oheň už jen líně plápolal,ale nejspíš tu někdo před chvílí byl.Zůstal tu otevřený denní Věštec a nedopitý dýňový džus. Prošel portrétem a vydal se k Brumbálově pracovně.
,,Citrónová zmrzlina." pronesl Harry. Chrlič před ním uskočil a vyšel nahoru k pracovně.
Zaklepal a čekal než se někdo ozve.

,,Pojď dál Harry."řekl hlas zevnitř." Harry poslechl otevřel dveře a vešel dovnitř. Za velký vyleštěným stolem seděl profesor Brumbál a nad hlavou mu na bidýlku seděl Fawkes. Byl to úžasný tmavě rudý Fénix.

,,Dobrý den pane profesore."pozdravil Harry. Brumbál jen přikývl a ukázal mu,aby se posadil.Harry se posadil do měkkého křesla a koukal po profesorovi.

,,Co tě trápí Harry??."

,,No měl jsem takový podivný sen." a Harry mu všechno vylíčil co se ve snu stalo a koho viděl.Brumbál vypadal ustaraně. Přešel k myslánce a opřel se o ní. Z hábitu si vytáhl hůlku a položil si ji na spánek. Pomalu ji oddělával a špičce se vlnila stříbrná nitka.Uložil ji do skleněné zkumavky a položil ji do stojanu kde jich bylo nejméně sto.

,,Harry jak často se ti ten sen zdává??."zeptal se Brumbál.

,,Tohle bylo poprvé."odpověděl.

,,Dobře,prozatím se tím snem nezatěžuj,ale pokud by se stalo že by se ti zdál další musíš mi to okamžitě říct."upozornil ho Brumbál.

,,Ano,pane."

,,Dobře jsme domluvení,takže teď se rozloučíme musím ještě něco vyřídit." Harry vyskočil z křesla a vydal se směrem ke dveřím.

,,A Harry..Opatruj se." dodal ještě Brumbál.

,,Ano vy také,Nashledanou."rozloučil se Harry a vyšel ven z kabinetu. Šel co nejrychlejším krokem zpět na kolej. Po cestě si všiml že už je dávno ráno. Do oken dopadal krásný sluneční svit. Uvědomil si že už by neusnul,takže se rozhodl že rovnou zamíří do Velké síně.
Po cestě potkal několik studentů z Nebelvíru a pozdravil se s nimi. Několik metrů před sebou zahlédl Ginny a hned vedle ní Hermionu s Ronem.

,,Ahoj."doběhl je a pozdravil.

,,Ahoj Harry."řekli sborově.
,,Hele kámo kde jsi byl??."zeptal se Ron.

,,Potom ti to řeknu."
Vstoupili do Velké síně a mířili k NEBELVÍRSKÉMU stolu. Harry se posadil vedle Rona. Hermiona s Ginny seděli naproti nim. Když už všichni seděli objevila se snídaně. Toasty,saláty,jogurty,džus,polévka,chleby a mnoho dalšího. Ron si protřel ruce a okamžitě se pustil do jídla.

,,Harry tak kde jsi byl??."zeptala se zvědavě Hermiona.

,,U Brumbála."odpověděl nenuceně.

,,Co jsi tam dělal??." A tak jí Harry pověděl všechno co se stalo i to co mu Brumbál řekl.

,,-no a potom říkal že si musí ještě něco zařídit."dodal ještě nakonec.

,,Ten sen..nic neznamená."řekla Hermiona.

,,Brumbál si to asi nemyslí,protože vypadal dost divně když jsem mu to řekl." Hermiona se teď nejspíš taky trochu lekla,protože docela dlouho přemýšlela.

,,Harry teď jde spíš o to…Co si myslíš ty??."zeptala se najednou.

,,No Hermiono nebudu nad tím přemýšlet byl to hodně divnej sen a kdo ví třeba to byla úplná blbost."opáčil s úsměvem.
,,Dobré studenti-"pozdravil profesor Moody.,,-vítejte na OPČM neboli Obrana proti černé magii."a přitom psal na tabuli to co říkal.

,,Dnes budeme používat kouzla. Lépe řečeno já na vás budu útočit a vy se mi budete muset za každou cenu ubránit a nebo mě omráčit či odzbrojit…Nějaký dobrovolník."
Ve třídě se hlásili skoro všichni,ale tentokrát Harryho ruka vystřelovala nejvýš.

,,Dobrá tedy vyberu si mého oblíbence Pottere pojďte."vyzval ho Moody. Harry vstal sundal si hábit a hůlku si vzal do ruky. Moody dokulhal na druhou stranu učebny a vyzval studenty ať vylezou z lavic.Všichni následovali Harryho a stáli sním v chumlu. Moody jen mávl hůlkou a všechny lavice zmizely. Moody ukázal Harrymu kam si má stoupnout. Harry se postavil před tabuli. Moody stál na druhé straně učebny. Ostatní studenti stáli u zdi a čekali.

,,Takže Pottere musíte se ubránit mým kletbám je to jasné??."zeptal se Moody.

,,Ano.."odpověděl Harry.Moody vztyčil ruku do vzduchu a hned jak jí dal dolů vypálil kletbu.Harry jí zneškodnil. V tom Moody vyslal další tři po sobě. Jedna Harryho trefila do ruky zbylé dvě zablokoval mávnutím ruky.

,,Expelliarmus!!."křikl Harry.Moody pouhým líným pohybem rukou kouzlo zneškodnil.

,,Pottere tohle primitivný kouzlo mi neublíží."křikl Moody.

,,Ne přesně tohle kouzlo mi před dvěma roky zachránilo život."opáčil Harry a mezi tím vypálil pár kleteb.Moody je okamžitě zlikvidoval.

,,Confringo!!."vyhrkl Moody.

,,Protego!!."zařval z plných plic Harry. Velký průhledný štít se postavil kletbě,když do štítu narazila objevil se velký výbuch. Kletba ho seslala na kolena.

,,Mdloby na vás!!."s Moodym kletba mrštila až do zdi.Harry se vyškrábal na nohy a namířil hůlku na učitele hůlku.

,,Pouta na vás!!."tři černé provazy Moodyho svázaly,takže se nemohl hnout.

,,Dobře Pottere vidím že jste tvrdý oříšek…Dobrá Harry Potter mě skolil,ale teď dáme prostor i ostatním dobře??."

,,Ano."přitakal Harry.Švihl hůlkou za svá záda a Moody byl z rázu na nohou.Oprášil se a podal si s Harrym ruku.

,,Dobře tak třeba..No vy MALFOYI.."vykřikl Moody.Malfoy si také sundal hábit a pevně sevřel svoji hůlku a stoupnul si na místo kde byl před chvíli Harry.Moody se přichystal a vyslal proti Malfoyovi kletba.Malfoy ji zablokoval a poslal jich pár po Moodym.

,,Confringo!!."vykřikl znovu Moody. Malfoy švihl hůlkou doleva a kletba zničila kus zdi.Moody udiveně koukal. Bylo to tu znovu Malfoy něco zamumlal a švihl hůlkou. Tentokrát se ozval jen nějaký zvuk a napálila Moodymu do ramene.Na chvíli se zdálo jako kdyby Moody zmrzl. Malfoy jen pomaličku došel k učiteli a vytrhl mu hůlku z ruky a znovu přešel na druhou stranu učebny.Znovu švihl hůlkou a Moody se okamžitě pohl.

,,Mdloby na vás!!."vykřikl učitel,ale nic se nestalo.Malfoy mu na druhé straně zamával jeho hůlkou.Moody tentokrát udivením vykřikl.Šel za Malfoyem a vzal si svoji hůlku.Podal si sním ruku a poslal ho pryč a vybral dalšího.

Harry s Hermionou a Ronem seděli na nádvoří u Hagridové hájenky.

,,Co si myslíte o těch Malfoyovích kouzlech??."zeptal se Ron.

,,Víš Rone absolutně nic Malfoy se prostě naučil neříkat celé zaklínadla stačí říct kousek a zbytek prostě poručit.Hůlka udělá co chceš."opáčila Hermiona.

,,Jo a nebo to byla nějaká černá magie."řekl podezíravě Ron.

,,Ne Rone to kouzlo bylo úplně obyčejné."

,,Jo a jaký ty vševědko??."chtěl vědět Ron.

,,Petrificus Totalus."řekla Hermiona.Harry ani jednoho z nich neposlouchal.Koukal se do zapovězeného lesa a přemýšlel kde se to Malfoy naučil ty kletby.Podle Harryho to nebyly jen tak ledajaké kouzla byla to nějaká černá magie to Harry věděl jistě,ale kde nebo kdo je ho naučil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 12. září 2011 v 17:39 | Reagovat

Kapitola dobrá, ale mám pár výtek..Chybí ti tam někde čárky, někde ti chybí mezery za tečkou. Pak se mi zdá to trochu nepřehledné..vůbec jsem nepochopila, jak najednou mohl Moody své studenty pozdravit a najednou byli v učebně OPČM, když přece snídali ve Velké síni a nikde tam nemáš napsané, že by se přemístili. Mohlo by to být oddělené odstavcem nebo alespoň třeba hvězdičkami..Rozhovor mezi Brumbálem a Harrym se mi zdál poněkud krátký, mohl jsi třeba napsat nějaký popis, nebo já nevím, ale zase to nevadí, máš tam alespoň toho Fénixe.
U tohohle:,,Dobrý den pane profesore."pozdravil Harry." taky se musím zastavit. Někdy je lepší si představit, že tam ty uvozovky nejsou, nedláš pak zbytečně chyby. Nejde přeci začít větu malým písmenem, když máš za profesorem tečku, další dlovo začíná písmenem velkým. "Dobrý večer pane profesore,"pozdravil Harry. Je tam však nutné mít tu čarku..já se ale v přímé řeči moc nevyznám..Naučila jsem se jí psát u Belatrix-na jejím blogu ;) a musela jsem se to naučit chápat, takže třeba i v jejích povídkách se někdy zkus zaměřit na tu přímou řeč...Mně to pomohlo ;)..Ale jinak fajn...

2 Verča Luna Verča Luna | E-mail | Web | 12. září 2011 v 22:03 | Reagovat

a ty máš zas parádní design :)

3 Verča Luna Verča Luna | E-mail | Web | 12. září 2011 v 22:06 | Reagovat

ok...a do povídky tě  dám :) už mám napsaný 2 části, docela dlouho...tak když se budeš nudit, jdi do toho :D

4 tyha tyha | Web | 15. září 2011 v 18:31 | Reagovat

Ahoj,pls koukněte na muj blog,moc lidi na něj nechodi,a zenechte nějakej komentik u nějakeho članku :)

5 Med Med | Web | 27. července 2013 v 21:15 | Reagovat

Pampeliškový med je zdravý http://medialni.blog.cz/1305/pampeliskovy-med-je-zdravy

6 Arlenesip Arlenesip | E-mail | 22. července 2017 v 23:53 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

7 Davidsip Davidsip | E-mail | 28. července 2017 v 17:35 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить данные из сети Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 Carolynnek Carolynnek | E-mail | 5. srpna 2017 v 22:11 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 Carolynnek Carolynnek | E-mail | 6. srpna 2017 v 3:41 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 Carolynnek Carolynnek | E-mail | 6. srpna 2017 v 14:15 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

11 Dannyber Dannyber | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 21:02 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 28. září 2017 v 22:28 | Reagovat

http://empm.com.br/component/k2/itemlist/user/93483  смотреть мультфильм лучшие комедии   смотреть сериал дневник свекрови  http://evape.gr/component/k2/itemlist/user/42248

13 Avito321anox Avito321anox | E-mail | 29. září 2017 v 12:35 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как удалить свой аккаунт на авито если забыл пароль
контакты залива денег +на авито
авито брут баланс
удален аккаунт на авито как восстановить
аккаунты с переадресацией авито

14 BethanyHgx BethanyHgx | E-mail | Web | 10. října 2017 v 5:49 | Reagovat

https://www.flickr.com/photos/153842732@N04/37490103671

15 Larrypex Larrypex | E-mail | Web | 11. října 2017 v 4:06 | Reagovat

http://okabawes.net/component/k2/itemlist/user/25266  фильм бесплатно смотреть онлайн скачать фильм   скачать фильм на мобильный  http://lumenmec.it/component/k2/itemlist/user/427966

16 Charleshycle Charleshycle | E-mail | Web | 23. října 2017 v 16:06 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama