Kapitola pátá-Belatrix

24. prosince 2010 v 21:31 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
,,HARRY UTEČ!!"Harry vyskočil na nohy a dal se do běhu.O několik metrů dál se,ale zastavil.,,SIRIUSI POJĎ!"zařval.Sirius ho,ale ingnoroval a potom jen mávl rukou.Harry se dal do běhu. ,,Takže Blacku..."Smrtijed vyskočil na nohy.Nešlo mu vidět do obličeje,ale Sirius ho viděl.S vyděšeným výrazem v tváři uskočil.,,Expelliarmus!!"vyhrkl Sirius.Smrtijed ještě stihl kletbě uhnout a okamžitě se přiřítil k Siriusovi.Hůlku mu zabodl do krku..,,Co chceš-",,DRŽ HUBU BLACKU!!"Sirius stichl.,,Avada..."


Harry už byl asi 10 minut na cestě.Zastavil se a začal přemýšlet nad tím kde je Sirius...Zelený záblesk protrhl tmu.,,NE..NE..NE TO NE!!"vydal se zpět.

Harry už byl na místě a rychle se rozhlížel..,,NE!"zahlédl Siriusovo bezvládné tělo.Hůlku švihl na zem tak silně že se vní zapíchla.Harry skočil na kolena vedle Siriuse.,,Ne..Ne Siriusi néé!!"pevně stiskl Siriuse v náručí. ,,Ale malý Pottj nám opjakává Sijijuse..HAHAA!"Harry za zádami zaslechl ty výsměšky a ten smích nesnášel ještě víc než ji.,,BELATRIX!!"vztal a podíval se jí do očí.,,Co si myslíš že mi uděláš hlupáčku??"otázala ho Belatrix.,,ZABILA SI SIRIUSE??!!"vyřvával Harry.Belatrix se znovu zasmála.To už Harry nevidržel a skočil po hůlce.Tesně něž dopadl k zemi ještě vyhrkl:,,Crucio!!"z jeho hůlky vystřelil jen červený paprsek a Belatrix srazil k zemi..

Doběhl k ní a hůlkou jí mířil mezi oči.,,Znovu jsi to nedokázal!!HAHAA!"řekl Belatrix.,,ZABILA JSI HO??!!",,ANOO!"řekla syčivým hlasem. ,,CHCÍPNI SVINĚ!!VIPERA EVANESC-",,CRUCIO!"Belatrix byla rychlejší. Harry padl k zemi.Svíjel se v ukrutných bolestech.Znovu si myslel že mu vybouchnou všechny orgány.Pálilo ho celé tělo.,,Pottýrek umře..Tady!HAHAA!",,Protego!"řekl tiše,ale nic se nestalo.Harry řval bolestí.,,Ex..Expel..ÁÁÁ!!..EXPELLIARMUUUS!!"kletba zasáhla Belatrix do prstů.

Ozvalo se hlasité:KŘUP!Byl to jeden její prst.Hůlka vylétl z její ruky a padla Harrymu k nohoum. ,,AHH!!Ty harante malej!"zařvala Belatrix.Harry se natáhl pro hůlku a asi pětkrát sní švihl před sebe.Belatrix se zřítila k zemi.,,Mojí hůlkou ubožáku!!"vyprskla na Harryho.Mířil na ni svoji a její hůlkou.

,,TY UBOHÝ KŘÍŽENČE!!"Baltrix mu plivla do obličeje.Harry si otřel obličej a znovu na ni rychle zamířil.,,TVOJE ŠPINAVÁ MUDLOVSKÁ MATKA...JEŠTĚ ŽE CHCÍPLA!!!"Harry ji kopl do boku.A znovu na ni mířil.Ustoupil asi 5 metrů od ní a svou hůlku si zastrčil za pas,ale hůlku Belatrix si položil do obou dlaní.Zatlačil palci..KŘUP!.Z hůlky vylétla zelená jiskra.,,Promiň Belo." Belatrix s otevřenou pusou zírala na to ce právě Harry udělal.Vyskočila a vrhla se na Harryho.Namiřil na ni hůlkou,ale ona byla už moc blízko.Chytila ho za hlavu a nehty mu zaryla do tváří.,,AUUU!!"Harry ji uštedřil ránu kolenem do břicha.Belatrix se zapotácela.

Z tváří se mu valila krev.,,Teď je už tvůj konec.Nemáš se čím bránit.",,Že ne??"Belatrxi se přemístila k Siriusovi a popadla jeho hůlku.,,Co??Pořád si myslíš že se nemám čím bránit??",,POUTA NA TEBE!!"čtyři porvazy vylétly z Harryho hůlky.V ten okamžik vyběhl k Siriusovi.Belatrix provazy hbytě odrazila.,,AVADA KEDAVRA!!",,EXCIOT!"Blesky se střetly..Objevila se stříbrná exploze.Několik stromů v okolí se zlomilo..Takže padly přesně mezi Harryho a Belatrix.,,HAHAAA!"

Harry se schoval za spadený strom a koukal se skulinkou nad zemí.,,EXPULSO!".BUM!Kus stromu se rozlomil a třísky se rozletly kolem Harryho.Belatrix postupně roztřelovala strom.Harry se postupně posouval dál podél stromu.,,EXPULSO!"další mohutný výbuch.Když už zbíval jen kousek stromu tak Harry vyskočil z poza stromu a zařval:,,SECTUM SEMPRA!"Belatrix prudce odlétla daleko za řady stromů.,,ARHH!!BOŽE!!AH!"ozvávalo se z dálky.Najednou vše utichlo.

Ta kletba nabila veliké sily.Harry se vydal k ní.Když prošel dál než měl jít nikoho nenašel.Belatrix tam nebyla. A v tom ho píchlo v břiše.Potom ho začalo nesnesitelně bolet.Bolest pokračovala do celého těla.Čelo mu hrozně hořelo.Měl nejspíš obrovskou horečku.,,ARGHH!!"Harry si klekl na kolena a držel se za hlavu.Bylo mu hrozné vedro. Pozvracel se.Lehl si na záda a jak dlouhý tak široký tam ležel.Začal se dusit.Když si znovu klekl tak začal kašlat.Navalilo se mu..Z koutku mu vytekl čůrek krve...Znovu se pozvracel,ale teď to byla pouze krev. Před očima měl černo.Nemohl se pohnout a pořád mu bylo hrozně zle...,,Nech toho nechceme ho mrtvého."

V tom to všechno přestalo Harrymu se ulevilo když slyšel ten hlas nebyl sice v jeho prospěch,ale ulevilo se mu. Když se znovu mohl podívat zahlédl dva Smrtijedy naproti němu. ,,Zabijeme ho buď mi nebo Mistr je to jedno."Harry si nahmatal hůlku a rychle ji vytáhl.,,SECTUM SEMPRA!"Jeden Smrtijed padl k zemi,ale ten druhý po Harrym pohotově vymrštil kletbu.Padl na zem tak tvrdě že si vyrazil dech.,,Co to tu zkoušíš??"Harry pohlédl na Smrtijed.Ten mu uštědřil ránu pěstí.Harry zůstal ležet a díval se na nebe plné hvězd.Smrtijed odešel od Harryho.

,,Zapomněl jsi na něco hůlka."Smrtijed už chtěl říct zaklínadlo ale..,,KLIHANDO!"Smrtijedovi se přilepil jazyk k patru.Smrtijed začal mumlat.,,Expelliarmus!"hůlka mu vystřelila z ruky.,,EXCIOT!"Smrtijed se přemístil.Harry se rychle otočil a.. ,,VIPERA EVANESCO!"Kletba Smrtijeda zasáhla a rozthla ho takže se objevil jen černý dým.,,BELATRIX KDE JSI??VÍM ŽE JSI TU!!".Nic se,ale neozvalo.,,BELATRIX!!"řval zoufale.Harry skoro nic neviděl vztyčil hůlku.,,Lumos Maxima!"Do vzduchu vylétla velká koule světla..Pořádně se rozhlédl,ale nic nezahlédl..Najednou si vzpomněl pořezaného Smrtiejda. Přiběhl za ním.Smrtijed se sotva nadechoval a držel se za břicho.,,KDE JE BELATRIX??!!"zařval Harry.,,Proč...ehh..co jí chceš??",,ZABÍT JI!!"opáčil Harry.,,To se ti asi...ehh..nep..nepovede!",,COŽE??!!"Harry se naštval ještě víc.Šlápl mu na krk.,,Kde je Belatrix???"promluvil tiše.Smrtijed mlčel.Harry přidal na síle.,,KDE JE BELATRIX!!??",,Tady!!" Harry se otočil.Stála tam Belatrix a mířila něj hůlkou.Druhou rukou si přidržovala pořezený bok.,,AVADA-",,NE!!EXPELLIARMUS!"Někdo zabručel vedle Belatrix.

,,Nech Harryho!!"Stál tam Hagrid s růžovým deštníkem namířeným na Belatrix.,,Hagride??",,Pojď sem Harry."Harry si stoupl za Hagrida.,,Myslím že vás s radostí přijmou do Azkabanu!",,Nemyslím si!"Belatrix zmizela.Smrtijed se o to z posledních sil pokusil taky.,,Zemř..zemř..-"naposledy vydechl a pak zemřel.,,Harry bež k mému domu."Harry poslechl a vydal se směrem k domu. Hagrid se sklonil k Smrtijedovi vzal ho do náruče a šel sním k hájovně.Harry se ještě zastavil u Siriuse a rozplakal se.Vzpomněl si na hůlku kterou mu Belatrix ukradla.,,Accio hůlka!"do ruky mu přiletěla Siriusova hůlka.Položil mu ji na hruď a řekl:,,Portus Hlavní štáb!"hned jak to dořekl tak se Sirius přemístil.Harry vztal a šel k hájovně.

,,Ona ho zabila!!"...,,Klid Harry!"..,,NEBUDU KLIDNEJ ZABILA HO!!"zařval Harry.,,NEBUDU KLIDNEJ DOKUD JI NEZABIJU OSOBNĚ!!"..Nastalo ticho..,,,Harry to nemůžeš..-",,ALE MŮŽU!!KDYŽ ONA MOHLA ZABÍT JEHO..TAK JÁ MŮŽU ZABÍT JI!"...,,Harry ona je Smrtijedka..Ona se ničeho nebojí..Nemá co ztratit..A i kdyby ji chytili tak jí zbytek dostane znovu ven...Za to ty můžeš přijít o všechno..-"...,,Ale já už jsem zabil několik Smrtijedů!!"přerušil ho Harry.,,Ale tohle je něco jiného!!",,TO TEDA NENÍ JINÝ!!JE TO ODPORNÁ VRAŽEDKYNĚ!!ZABIJU JI STEJNĚ JAK ZABILA SIRIUSE!!"Hagrid sklopil hlavu..,,Jak je ti libo.."prohlásil potom.,,Harry!!"ozívalo se z kopce nad domkem.,,Zbohem Hagride.."Hagrid jen kývl hlavou.,,Portus!"Proměnil cihlu v přenášedlo.Uchopil ji do ruky..BUM!


Stál v hlavním štábu Fénixova řádu.Sirius ležel na podlaze vedle černého gauče.Harry na něj namířil hůlku a řekl:,,Wingardium Leviosa.."Sirius se vznesl do vzduchu a Harry ho položil na gauč.Harry vyšel nahoru po schodech a vešel do Siriusova pokoje..Posadil se na postel a hůlku položil vedle sebe..,,Siriusi.."znovu se rozplakal.Byla to Harryho jediná rodina.Nedokázal pochopit jak se tohle mohlo stát.Belatrix už tolikrát měl a šanci ho zabít..a proč měla tu masku...Ale přece pod tou maskou mluvil muž.A hábit byl úplně jiný..Ona vlastně žádný neměla..Proč po něm šli??.Harry věděl jedno jistě je připravený zabít Belatrix.


Byla asi půlnoc..Harry vyšel před dům.Jestli má najít Belatrix bude muset udělat něco za co bude muset nést následky..,,MORSMORDRE!!"..Harry se schoval za párek popelnic a vyčkával.,,Repello Mudletum.."špitl.Kolem se prohnal mráz.Otřásl se.Podíval se škvírou mezi popelnicemi a čekal.

První přistál...Druhý..Třetí..bylo jich tam nejmíň 15..Kde je Belatrix?Harry ji hledal mezi nimi,ale nějak se mu to nepodařilo.Když v tom v kruhu přistála jedna osoba..Se zlatou maskou.Byl to ten Smrtijed co pronásledoval Siriuse.,,Belatrix."sykl Harry.Hůlku si dal kousek před sebe a mířil sní na Smrtijeda.,,Nikdo tu není Mistře.",,Všiml jsem si hlupáku!!"Ten co stál uprostřed kruhu zmizel.Harry si klekl už už chtěl vyskočit na nohy,ale v tom..,,MDLOBY NA VÁS!!"Na parkovišti asi 20 metrů od nich se objevili Bystrozorové.Kletby zasáhly pár Smrtijedů kteři padli k zemi.,,Avada kedavra!"zaznělo dvojhlasně..Dva Bystrozorové padli..Kolem létaly různé kletby..Znovu ty zelené blesky..Další Bystrozorové umírali.

Zbyli poslední dva..A Smrtijedů bylo stále pět...,,Vipera Evanesco!!"Smrtijed se rozprášil.,,Avada kedavra!!"to bylo ono.Ženský hlas..Belatrix.Zbyl už jen jeden Bystrozor.Hůlkou přejíždel ze strany na stranu,aby na všechny viděl.

Belatrix se kněmu připlížila ze zadu a hůlku mu položila na záda..,,Ruce vzhůru milánku.."Bystrozor dal ruce nahoru.,,Teď zahoď tu hůlku."hodil ji na zem..,,HAHAA!Jsi tak najivní.",,POUTA NA TEBE!"Harry se vynořil z poza poeplnice.Tři lana se zastavila o Bystrozora a další dvě polapily Belatrix.,,Avada kedavra!"Harry skočil za popelnice a kletby popelnice rozdrtily.,,VIPERA EVANESCO!REDUCTO!EXPELLIARMUS!"Všichni tři Smrtijedi byli odzbrojeni nebo zabiti nebo omráčeni.Zbyla jen Belatrix.

Nohy měla spoutané,ale tělem volně pohybovala.,,Pusť ho!"řekl Harry.,,Né!Zabiju ho JAKO SIRIUSE!!"Harry se zalekl..,,NE NIKDY!!",,POUTA NA TEBE!"štekla Belatrix.Harryho lana obmotaly kolem celého těla,ale krk a hlavu měl volnou.,,Expelliarmus!"Lana na jejích nohou se přetrhla.,,Chci vidět jak se díváš na jeho smrt.HAHAA!"Bystrozor zavřel oči..Belatrix se na něj přez bok podívala a řekla:,,Proč zavíráš oči???Tak rychlé to nebude..CRUCIO!",,ARGHHHÁÁÁÁ!"Bystrozor padl k zemi a škubal sebou jako kdyby dostával šoky elektrickým proudem.,,Tak Pottere tohle čeká i tebe!!"Bystrozor se pořád svíjel..


Už to trvalo asi 10 minut a Belatrix se na tu nádheru pořád nemohla vynadívat...,,Dosssst!!ARGHH!!Zabij...ZABIJ MĚ!"řval Bystrozor.Zbláznil se z toho.,,Jak je libo..AVADA KEDAVRA!!"BUM!Bystrozor sebou prudce škubl.,,Néé!"zaůpěl Harry.,,Tak a teď i ty!!"Harrymu se podařilo vysmeknout z jednoho provazu....,,AVADA KEDAVRA!!"..
vada
Pokračování příště..Xx Santa
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 25. prosince 2010 v 10:32 | Reagovat

Tahle kapitola byla jak pro mě stvořená :-D Ale stále se v tom nějak motám. Někdy ani nevím, kdo posílá kletby. Vážně bys tu přímou řeč měl vylepšit a nějak oddělit. Každá přímá řeč patří na jiný řádek. Asi takto:
,,Belatrix," řekl Harry.
,Ano, milánku?" zasmála se Belatrix. Pokaždé, když je přímá řeč, dávej jí odděleně. JInak to je takto:
,,Belatrix," řekl Harry. ,,Jsi mrcha!" pokračoval.
To jsou jenom příklady. Snad ti to pomůže. Ono když to není oddělený, tak se to pak hůř čte, víš? Kdyžtak se koukni na nějakou povídku u mě na blogu na tu přímou řeč a pochopíš, jak to myslím :-) JInak hezkej nápad. :-) A opovaž se mi Bellu zabít! Jinak nečtu a budu jenom opravovat :-D

2 Sorozd Sorozd | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:51 | Reagovat

Новые БЕСПЛАТНЫЕ флеш игры находятся для вас игры без установки онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

3 Sorokv Sorokv | E-mail | 25. srpna 2017 v 6:11 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО С МОЛОДЫМИ http://sexvipka.com/ СЕКС ВИДЕО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ МИНЕТ HD https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ СЕСТРЫ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

4 Sorodh Sorodh | E-mail | 25. srpna 2017 v 14:01 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ДОМАШНЕЕ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

5 Sorody Sorody | E-mail | 25. srpna 2017 v 16:38 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

6 SlavaRfg SlavaRfg | 5. října 2017 v 13:03 | Reagovat

Hello all! Recently I have been fighting with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-controlled-substance>here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

7 AlysonUvq AlysonUvq | E-mail | Web | 18. října 2017 v 2:21 | Reagovat

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6322377152050364416

8 Avito321anox Avito321anox | E-mail | 21. října 2017 v 15:56 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

продать аккаунт world of tanks авито
продам ооо с нулевым балансом на авито
что значит номер подтвержден в аккаунте авито что делать
удалить заблокированный аккаунт с авито
удаление аккаунта на авито номер телефона

9 BethanyDol BethanyDol | E-mail | Web | 25. října 2017 v 1:56 | Reagovat

https://generalblog9.wixsite.com/-accutane-online/single-post/2017/10/01/Guidelines-to-Obtain-Buy-Accutane-Online

10 AlysonTlv AlysonTlv | E-mail | Web | 29. října 2017 v 1:15 | Reagovat

http://fashioncareerguide.net/index.php?qa=904&qa_1=where-can-we-get-details-about-buying-soma-online

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama