Prosinec 2010

Kapitola šestá-,,Dokud ji nezabiju."

28. prosince 2010 v 23:16 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
,,AVADA KEDAVRA!!"

Kolem Belatrix se utvořily černé mraky a rychle se zvětšovaly.Zelený paprsek se o ně jen rozplácl..Mraky zmizely..Stála tam Bellatrix a smála se..,,Zbohem Harry!!"
,,Cože??"zeptal se Harry.Namířil na provazy a rozrthl je kletbou.
V tom se kolem něj začalo vynořovat několik Smrtijedů..Harry se dal do běhu..Kolem něj létaly kletby.Některé mu dopadaly těsně u pat.A když najednou zahlédl Záchranný autobus.Hůlku zvedl do vzduchu..Autobus se ve vteřině zastavil a otevřel dveře..
,,Vítá vás zách..-"začal průvodčí.Harry skočil dovnitř.
,,Jeďte Jeďte!!"naléhal Harry.
 Dveře se zavřely.Autobus se dal okamžitě do pohybu.Harry odlétl až na druhou stranu..BUM!!Okno se rozříštilo.Harry viděl všechny ty Smrtijedy jak se k nim přibližují.,,Mdloby na vás!!"Autobus prudce zatočil takže kletba vlétla do dveří domu..
,,MDLOBY NA VÁS!!!MDLOBY NA VÁS!!"

Jeden Smrtijed se zřítil na jedoucí auto.Střecha se promáčkla a čelní sklo popraskalo.Ze předu se ozval duté bouchnutí...Jeden Smrtijed stál na kapotě autobus.
,,Avada kedavra!!"čelní sklo se rozprášilo a starý chlapík za volantem zemřel..Průvodčí si vytahoval hůlku jenže se mu to nepodařilo..Teď sebou autobus házel víc než kdy předtím...PRÁSK!!

Kapitola pátá-Belatrix

24. prosince 2010 v 21:31 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
,,HARRY UTEČ!!"Harry vyskočil na nohy a dal se do běhu.O několik metrů dál se,ale zastavil.,,SIRIUSI POJĎ!"zařval.Sirius ho,ale ingnoroval a potom jen mávl rukou.Harry se dal do běhu. ,,Takže Blacku..."Smrtijed vyskočil na nohy.Nešlo mu vidět do obličeje,ale Sirius ho viděl.S vyděšeným výrazem v tváři uskočil.,,Expelliarmus!!"vyhrkl Sirius.Smrtijed ještě stihl kletbě uhnout a okamžitě se přiřítil k Siriusovi.Hůlku mu zabodl do krku..,,Co chceš-",,DRŽ HUBU BLACKU!!"Sirius stichl.,,Avada..."

Kapitola čtvrtá-Dopis

20. prosince 2010 v 20:16 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
Sirius
Ahoj Harry.Ano sejdeme se.Pokud máš čas dnes večer.Tak vyjdi k domu Hagrida a použij Perikulo.Já si tě najdu.Nelekni se půjdu jako pes.Nikdo by mě neměl vydět víš co si o mě všichni myslí...No takže dnes večer pokud mi to bude dlouho trvat stav se k Hagridovi pošlu mu dopis,aby tě u sebe doma na chvíli schoval.V lese teď není moc bezpečno.No tak měj se dobře a večer.. S pozdravem tvůj Kmotr Sirius..

Harry dopis odložil na postel a pousmál se.Konečně se sejde se svou jedinou rodinou.Zvedl se z postele a odkráčel do společenské místnosti.Seděla tam Hermiona s Ginny a popíjeli dýňovou šťávu. ,,Ahoj Harry."řekl Ginny.,,Ahoj."opáčil Harry.Hermiona se na něj podezíravě dívala.,,Co to stebou včera bylo?"vyhrkla na něj.,,Nic.."řekl sklesle Harry.,,No víš...trochu jsem se o tebe bála.Byl jsi hodně rozzuřený.",,Rozzuřený??"zeptal se Harry ironicky.,,Nepovídej...JÁ JSEM NEBYL VŮBEC ROZZUŘENÝ JÁ JSEM BYL UPLNĚ V KLIDU!"vyštěkl Harry.Hermiona na něj jen hleděla s otevřenou pusou.,,Hermiono kdy už to pochopíš??Pořád vidím lidi jak umírají...Už to nesnesu..Jenže tobě se to nikdy nestalo že??"Hermiona mlčela.

Z Harryho dobré nálady vymizelo všechno dobré.Bylo mu na nic.

Někde úplně jinde.... Sirius seděl u stolu hlavního štábu Fénixova řádu.U stolu sním byl ještě Artur Weasly.,,Siriusi už budu muset jít..",,Dobře Arture děkuji že sis udělal čas."Artur jen kývl.Ještě mu zamával a vmžiku se přemístil. Sirius byl v domě úplně sám.Postavil se k oknu a sledoval zapadající slunce.Otočil se na patě a vydal se do pokoje.Zatáhl závěsy....V celém domě bylo temno...,,Lumos."Sirius došel ke dveřím a otevřel je..

Když už šel po chodníku něco zaslechl.Otočil se,ale nic tam nebylo.Potom šel dál...Znovu se otočil,ale zase nic...

,,Tichošlápku.."ozvalo se.Sirius se otočil s podivným výrazem. Stál tam muž v černém hábitu a se zlato hnědou maskou.Na masce byli různe kliky háky.Sirius si vytáhl hůlku.

,,Tohle nebudeš potřebovat..Než ji použiješ tak budeš mrtví."Sirius se trochu zalek když viděl jednoho mudlu jak na něj kokuká z okna...,,Mami hele..."ozvalo se v okně.Siirus si hůlku spěšně schoval a změnil se v psa.Dal se do běhu.Smrtijed se vydal za ním.Sirius běžel různými uličkami a Smrtijed se řítil hned za ním.Když doběhl dostatečně daleko proměnil se zpět a něž by jste řekli Nox tak měl hůlku v ruce.Smrtijed přistál asi 10 metrů od něj a mířil mu hůlkou na srdce.,,Co chceš?"Smrtijed se uchechtl.Skřížil ruce takže mu hůlka čouhala z pravé ruky.,,Chci tě zabít...",,Jak jinak.."řekl posměšně Sirius.,,Mdloby na tebe!"zařval Sirius.Smrtijed hbytě uhnul.Oba šermovali hůlkami před sebou. Kolem létaly stříbrné paprsky a do zdí uliček dělali malé krátery.,,Exciot!"(toto kouzlo není v knihách ani ve filmech..Můj vlastní nápad.)Ze Siriusovi hůlky vyletělo několik modrých blesků a Smrtijeda odhodil dobrých pár metrů.

Ze Smrtijeda se chvíli dýmilo.Smrtijed vztal a namířil hůlku na Siriuse.,,Reducto!!"Sirius pocítil pálivou bolest v hrudi a kletba byla tak silná že mu nejspíš zlomila žebro.

,,Expeliarmus!"Smrijedovi vylétla hůlka z ruky. Sirius se přeměnil na psa a dal se do běhu.Bylo slišet hlasité kňučení...

Když Sirius běžel kolem jednoho domu tak ho zastavil muž který na něj mluvil..,,Co pak pejsánku??Nechceš jít dovnitř??Dám ti najíst a podívám se proč kňučíš dobře??"Siriusovi to přišlo jako dobrý nápad schovat su u nějakého starce.Něměl už stejně moc sil na to,aby se Smrtijedem dál bojoval a byl si jistý že ho tu nenajde.Sirius poslušně vešel do domu. Dům nebyl nijak zvláští..Posadil se do kouta a počkal než mu muž donese nějaké jídlo.,,Tu máš."muž mu položil misku na zem...Psí žrádlo??To mám jíst???Fuj!!A ještě ke všemu z misky..Aha přece jenom jsem pes..Sirius si nad miskou odfrkl a lehl si ke gauči kde teď muž seděl...Chvíli se díval na televizi,ale nic zvláštního tam nebylo.Přece jenom ho mudlovské zprávy nezajímaly.

KŘACH!!Dveře domu se rozletělo na několik tisíc kousků.,,Kde je ten čokl??!!"vyřvával Smrtijed.,,To...To..je váš...pes pann..pane?"Stařec se vystrašeně díval na jeho hábit a masku.,,Jo ten hajzl patří mně!!"..,,T..T..Tady je."řekl stařík.Sirius rychle vyběhl.,,Avada kedavra!"krásný rudý Gauč se teď zlomil v půl a ve zduchu poletoval molitan.Sirius vyběhl dveřmi ven.Smrtijed se vydal za ním,ale ještě před práhem se zastavil a otočil ke starci.

Namířil na něj hůlku a řekl:,,Avada kedavra!!"Stařec vykřikl a padl k zemi.

Harry stál u Hagridova domu a hůlku dal vzhůru.,,Perikulo!!"Na obloze se objevil krásný červený ohňostroj.

Už čekal půl hodiny a nic.,,Harry pojď na čaj.."Harry se podíval směrem k domu Hagrida a vydal se za obrovytým chlapíkem.Vešel dovnitř a posadil se...

Sirius už byl na cestě k lesu..Běžel co mu nohy stačily.,,Mdloby na tebe!"Řval dokola Smrijed.,,Pouta na tebe!"Siriuse kletba minula jen o pár centimetrů.,,Mdloby na tebe!"Siriuse kletba zasáhla do zad.Padl k zemi.Smrtijed mu stál za zády.Sirius se změnil znovu v člověka.Smrtijed mu přitiskl hůlku ke krku.,,Teď tě zabiju ty odpornej čokle!!Avada ke.."...

,,Perikulo!!"Smrtijedovi obrovské jiskry vybochly u obličeje.Takže mu na několika místech začal hořet hábit.Harry přiběhl k Siriusovi a pomohl mu vztát.,,Mdloby na tebe!"řval Harry.Smrtijeda trefilo asi pět kledep a padl na kolena.,,Pouta na tebe!",,Protego!"vyhrkl Smrtijed.Vyskočil po Harrym a hůlku mu zabodl do břicha.Harry klopýtl a padl k zemi.Sirius se z posledních sil snažil vytáhnout hůlku,ale nomhl ji najít. Harry mrskal hůlkou a kletby létaly kolem Smrtijeda.,,Reducto!!"Harrymu z nosu vytryskla krev.Odletěl daleko a hlavou se praštil do stromu.Seděl nehybně na zemi.Sirius byl v nebezpečí a nemohl se bránit.Teď nemohl omdlít.,,Vipera Evanesco!"řekl..Smrtijed před sebou vytvořil stříbrný štít takže mu kouzlo neublížilo.,,Zabiju tě Pottere!"Smrtijed stál před Harrym a už se chystal použít tu kletbu.,,Ava....."Sirius mu namířil hůlku na masku a švihl sní do boku.Maska zmizela..Smrtijed sklopil obličej a začal se přemísťvať.,,Mdloby na tebe!"Smrtijed ještě padl k zemi a obličej byl naprosto odkrytý........

Je to krátký protože jsem měl málo času,ale slibuju že příště to bude delší..Xx pokračování příště

Kapitola třetí-Obavy

19. prosince 2010 v 19:09 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
Harry sklopil hůlku.Malfoy se jeho reakcí nejspíš výborně bavil.Harry měl oči zalité slazmi.,,Jsi tak slabý Pottere."řekl Malfoy.Harry mu hůlku přiložil ke krku a řekl:,,JÁ TĚ ZABIJU!ZABIJU TĚ!"Malfoy se ucilil.,,Oba moc dobře víme že to nezvládneš." Jak to myslel že to nezvádnu?...To přece..
Tato slova teď Harrymu zněla v hlavě.

,,Reducto!"Malfoy odlétl několik metrů od něj.Moody se přihnal k Harrymu a odstrčil ho.,,Běžte Pottere!Běžte!"řval Moody.Harry se dal do běhu. Proběhl kolem Lupina,ale několik metrů od něj se zastavil a chytil se ho za rameno.Namířil hůlku na koště a řekl:,,Portus!"koště se zachvělo.,,Accio koště."koště Harrymu přilétlo do ruky a v tom zmizel.Cítil se jako na centrifuze.
 Němel přemísťování rád.

Zjevil se ve společenské místnosti.Ležel na Lupinovi a vzlykal.Do místnosti se vřítil Brumbál a Harryho od nějodstrčil.,,Harry co se stalo?!"naléhal Brumbál.,,Oni ho...odmlčel se..zabili ho.Smrtijedi."Brumbál ucouvl a přemístil se. Harry se vyškrábal na nohy a Lupina posadil na křeslo...

Vyběhnul ven z koleje.Podíval se po chodbách a viděl pár studentů.Nikdo znich zjevně nevěděl co se děje.Harry si vmžiku vzpomněl na koště.

Vtrhl do společenské místnosti a uchopil ho.Znovu ten nepříjemný pocit.

Harry padl přímo mezi tribuny.Vstal a vytáhnul si hůlku,ale ta už nebyla třeba.V tribunách nikdo nebyl.Hřiště bylo prázdné..Až na Brumbála a Moodyho ketří teď stáli na hřišti.

Harry skákal přez řady tribun.Když už byl u poslední vydal se ke schodům.Spěšně je seběhl a běžel k Brumbálovi.,,Jak jste to mohli dopusti??Všichni mohli být mrtví."Brumbál rozpačite vrhal rukama kolem sebe.,,Oni..já..Lupin je..Pottere?"Moody se k němu otočil a jeho kouzelnické oko zběsile kroužilo kolem.Harry zaraženě stál.,,Říkal jsem vám ať odtud vypadnete!".,,Na Harry tu máš."Harry uchopil malou stříbrnou kuličku od Brumbála.

Znovu.Už si myslel že se pozvrací.Nikdy se nechtěl přemisťovat.Stál uprostřed chodby a rozhlížel se. Harry šel na záchody.Otevřel dveře do kořán a pak je zabouchl.Opřel se o umyvadlo a podíval se na sebe do zrcadla.,,Už další člověk co kvůli mně zemřel."šeptal.Opláchnul si obličej a znovu pohlédl do zrcadla.V tom do něj praštil pěstí.Na zrcadle se objevilo několik prasklin. Harry se zřitil k zemi a rukama se chytil za hlavu.

Přemýšlel co se teď bude dál dít.Jak se tohle vysvětlí a co ministerstvo?Jak na to budou reagovat.Nevěděl na co má myslet jako první.Něco zaslechl podíval se směrem ke dveří které se zrovna otevíraly.,,Harry!"vykřikla Ginny.Objala ho.,,Co se stalo Harry?"zeptala se Hermiona která pořád stála ve dveřích.Harry mlčel.,,Asi o tom nechce mluvit."řekla Ginny.,,On...on..je mrtvej.Lupina...zabili ho."vykoktal ze sebe na konec.Hermiona se zděsila.,,Harry musíš nám všechno povědět!"vyhrkla ze sebe Hermiona.,,NE!"zařval Harry.Vstal a vydal se ke dveřím.Vyšel na chodbu a zmizel za rohem.,,Co mu je?"zeptala se Ginny.Hermiona jen kroutila hlavou...

Harry stál u své postele a rozhlížel se kolem.Pořád přemýšlel nad tím co bude dál.Posadil se na postel a vytáhnul si hůlku ze zásuvky v nočním stolku.Položil ji vedle sebe a sundal si dres.Hodil ho na zem a oblékl si školní věci.Hůlku si zastrčil za pas a zakryl ji vytáhnutou bilou košilí.

Vyšel ven z koleje a zamířil do Brumbálovi pracovny. ,,Pane Profesore?"nastalo ticho.,,Pojď dál Harry."ozvalo se.Harry vešel dovnitř.Fawkes seděl na bidílku a halvu měl schovanou pod křídlem.,,Ano Harry?"Harry se otočil k Brumbálovi.,,No víte..Kde je Profesor Lupin?".Brumbál mlčel.,,Harry dáš si šálek čaje?"Brumbál úplně odbočil od tématu. ,,Ne nechci děkuji."opáčil Harry.,,A co tam dělali ti Smrtijedi?"...,,To netuším Harry.Snažím se to všechno zjistit."Harry zapíchl pohled do země.,,Proč jsis vzal tu hůlku?"Harry na ni sáhl.,,No víte já..",,Necítíš se moc bezpečně viď?Harry přikývl.Brumbál se o opřel o myslánku a hůlku si píchl do spánku.Vytáhnul z ní bílý pramínek a hodil ho do ní.,,Pane Profesore..Kde je Malfoy?"...,,Draco?"zeptal se Brumbál.,,Ne Lucius."Brumbál zvedl svoje bílé obočí.,,No víš už míří do Azkabanu."Harry si oddechl.,,Harry prosímtě mohl by jsi už jít mám moc práce."..,,Ano..Nashledanou."

Harry procházel po chodbách.Podíval se ven z okna.Pršelo.. Harrymu přeběhl mráz po zádech.Otočil se a za ním bylo otevřené okno.Harry se zamyslel před tím nebylo otevřené.Harry udělal dva kroky a stál u něj.Zavřel ho..Všimnul si že na parapetu byly stopy od bláta,ale byly natočeny směrem ven.Co se to děje? Dorazil do společenské místnosti.Nikdo tam nebyl.Posadil se do měkkého křesla vzal pergamen ze stolu a inkoust a začal psát: Ahoj Siriusi.Potřeboval bych si stebou promluvit.Děje se něco divného.Mám pocit jako kdyby mě někdo sledoval.Ve škole se otevírají okna sami od sebe.Dnes nás na hřišti přepodla asi stovka Smrtijedů.Malfoy se mě pokusil zabít.(Lucius)Mám strach.Že zabijí Hermionu nebo Ginny..nebo Rona.Lupin zemřel..Kvůli mě znovu.Já nevím co mám dělat..Prosím musíme se sejít..S pozdravem Harry James Potter.Harry pergamen poskládal a na zadní stranu ještě napsal:Sirius Black.Harry jen čekal na Hedviku.

Dočkal se přilétla po schodech do společenské místnosti promočená na kost.,,To bylo super!"V tom byl na schodech i Ron uplně mokrý s hábitem nataženým nad hlavou.,,Ahoj Harry."řekl Ron.,,Ahoj Rone!"Harry se rozzářil.Ron si k němu sedl a vytáhl obsah svých kapes.,,Byl jsem s Fredem a Georgem v Prasinkách.".,,Ahoj Harry."zaznělo dvojhlasně.Oba měli všechny kapsy nacpané cukrovinkami.Na stole se válela slušná hromádka všech různých dobrot.,,Vem si řekl Ron."Harry se natáhl pro lékořicovou hůlku.

Málem zapomněl na dopis.Přívázal ho Hedvice k noze,ale v když se podíval z okna tak ho zase odvázal.Pohladil ji po hlavě.Hedvika ho jemně klovla.Harry se dal do řeči s Ronem a na starosti na chvíli zapomněl....

pokračování příště...Xx

Kapitola druhá-Nemožné

14. prosince 2010 v 20:57 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
Noc Smrtijedů
Teď...Teď si byl Harry naprosto jistý že se probudil.Vše byl jen sen....Všechno tohle...Ale proč?Tuhle otázku měl Harry pořád v hlavě a neustále si ji opakoval.Vztal z postele a prohrábl si vlasy.Podíval se na kalendář..Famfrpálový zápas.Harry hraje za Bradavický tým který vznikl po spojení všech kolejí.V týmu jsou vybrání jen ti nejlepší hráči.Harry spěšně vytáhl koště..Potom ze skříně vytáhnul kožené rukavice a týmový dres.Tyto dresy se hodně změnily..Chrániče byly pod dresem.....Harry seběhl po schodech dolů.Na chodbě zahlédnul Rona.Ron byl brankář.Harry se teď byl jistý že nejde poslední.Brankáři musejí chodit o něco dříve,aby se stihli pořádně rozcvičit.

Harry se dostal na hřiště v tribunách už sedělo pár studentů.,,Ahoj Rone..",,Ahoj Harry."opáčil Ron s úsměvem.

Harry se pořádně protáhl a v tom na hřiště dorazil Martin.Ten nesl velkou krabici která se chvěla.,,Ahoj Harry..Hele zatím se můžeš rozcvičit než dorazí Bulhaři."Harry přikývl a Martin pustil do vzduchu Zlatonku.Harry rychle usedl na koště a vyrazil za ní..Do několika minut se mu ji podařilo chytit.

,,Výborně Pottere to bude velmi rychlé.."Pod Harrym stála profesorka McGonagallová a tleskala.Harry byl asi 40 metrů ve vzduchu,ale její hlasité tleskání slyšel moc dobře...Nastal čas.Bulhaři už byli na hřišti.Bradavičtí se tam už také vydali.Harry byl v jejich čele.,,Tak Pane Pottere podejte si ruku s kapitánem."řekla Promona Prýtová.Dnes byla rozhodčím zápasu.Harry si potřásl rukou s blonďatým vysokým chlapcem.Ten se na Harryho culil co nejvíc to šlo...

Už několik minut se vznášeli ve vzduchu..Bylo to 20:15 pro Bradavice.Bulhaři nezačali hrát moc tvrdě jak se od nich očekávalo.Harrymu se kolem hlavy blýsklo.Teď měl vyrazit.Jako blesk se řítil za Zlatonkou.Harry natáhl ruku a zkusil jí chytit v tom se k němu přiřítil Bulharský chytač.Když proletěli kolem tribuny tak jeden fanoušek vytáhl hůlku a držel ji skloněnou k zemi.Harry zuřivě bojoval s Bulharem o Zlatonku.Když se znovu řítili kolem tribuny.Muž prudce vztal a vykřikl:,,Avada kedavra!"

Hned se na něj vrhl Snape a členové ministerstva.Povalili ho k zemi a zahodili hůlku.V tu chvíli Harry pořád letěl vedle Bulhara v tribunách panoval zmatek.Zelený paprsek se k nim blížil Bulhar nic nezaregistroval když v tom....Padl z koštěte s tupým výrazem kterým se ve chvilce podíval na Harryho.Na hřiště dole přistálo několik Smrtijedů a zuřivě po Harrym metaly kletby.Jedna ho zasáhla...To nebylo dobré.Harry se držel jednou rukou násady a zbytek těla mu vysel ve vzduchu.Snape,Brumbál,Moody a několik dalších učitelů společně s členy Fénixova řádu a Ministerstva bojovali dole se smrtijedy.Na druhé straně se objevili další.Už jich bylo asi 50.Pod Harrym také jeden stál.

,,Expulso!"zařval.Harryho koště se v plamenech roztříštilo na třísky a v tom byl naposapas smrti.Padal z 50 metrové výšky.V tom se otočil Snape a namířil na něj hůlkou a něco zašeptal.Harry se zastavil 5 metrů od země.Potom ho Snape pustil protože dostal zásah.Snape se svalil na zem a nehýbal se.Harry se zvedl a sebral hůlku jednomu z ležících Smrtijedů.Nad Snapem stál Smrtijed s blonďatými dlouhými vlasy a mířil na něj svojí hůlkou.,,Avada ke..."

,,Expeliarmus!!"zařval Harry.Hůlka se kupodivu v půlce zlomila.Smrtijed se naštval a vytrhl hůlku Snapeovi.

Zběsile šermoval hůlkou před sebe a posílal kletby na Harryho a ten mu to rychle vracel.V tom se vedle Harryho objevily bílé plameny...Bystrozorové.,,Petrificus totalus!"Smrtijed padl k zemi a zavřel oči.Lupin zařval.

Smrtijed naproti němu se smál.Lupin se nehýbal...Harry běžel k němu a namířil na Smrtijeda:,,Reducto!!"Smrtijed odlétl pár metrů pryč a Harry se snažil pomoci Lupinovi na nohy.Když se mu to podařilo dali se do běhu....Bům!Smtijed stál před Harrym s hůlkou u jeho obličeje..Byl to Lucius Malfoy...Jediný kdo to viděl byl Harry.Harry se dal do běhu..jenže..,,Impedimenta!"Harry zakopl a padl k zemi..

,,Dnes zemřete Pane Pottere!"řekl Lucius..,,Avada kedavra!!"k Harrymu se řítil zelený paprsek..Jenže Lupin se před něj přenesl.BUM!,,Nééé!"Harrymu vytryskly slzy z očí..Všichni se knim otočili a Smrtijedi zmizeli...i Lucius to chtěl zkusit jenže na něj Moody poslal kletbu kvůli které se nemůže přemístit.Harry zvednul hůlku mířl na Malfoye..,,Já vás zabiju vašim vlastním kouzlem..JÁ TO UDĚLÁM!"..,,Tak dělej!"
Pokračování příště..

Kapitola první-Podivný sen

12. prosince 2010 v 18:57 | Xx |  HP-Noc Smrtijedů
Bylo to hrozné ve škole panoval zmatek studenti se schovávali v místnostech.Ve škole se pořád dokola objevovali záblesky všech různých barev.Na školním dvoře stál Ron,ale nebyl tam sám bojoval s několika Smrtijedy.

,,Mdloby na tebe!"křičel Ron při každém mávnutí hůlky.Harry měl na starost také pár z nich.

Vše bylo vidět z Harryho pohledu.,,Mdloby na tebe!"vykřikl Harry.Smrtijed odlétl asi 5 metrů od Harryho.,,Septumsepmra!"vyštěkl Harry na druhého.Ten zaúpěl a složil se k zemi na zemi byla velká skvrna krve..Harry běžel na pomoc Ronovi,ale v tom jakoby mu někdo bodnul nůž do zad.Harry se shroutil k zemi.Za ním stál Lucius Malfoy s hůlkou nataženou před sebe.Harry pozvedl hůlku a vykřikl:

,,Expulso!"Luciuse to vymrštilo tak třicet stop do vzduchu.V tom vběhl na dvůr Malfoy.

Blonďaté mastné vlasy by Harry poznal na míle daleko.,,Crucio!!"Harry se začal svíjet v nesnesitelných bolestích.Jeho orgány jako by měli každou chvíli prasknout..,,Pouta na tebe!"zařval Ron.Malfoy padl nehybně k zemi.Ron běžel k Harrymu a pomohl mu na nohy.Harry se postavil a poděkoval mu.V tom zahlédl jak Brumbál soupeří s Belatrix.Harry mu běžel s Ronem na pomoc.

,,Reducto!"Belatrix poslala na Brumbála ničící kouzlo.Brumbál skočil k zemi.

,,Mdloby na tebe!!"zaznělo dvojhlasně.Belatrix se zasmála a v rochlosti se přemístila.

Harry s Ronem na na sebe letmo podívali.Harry vběhl dovnitř do chodby kde ležel Brumbál,aby mu pomohl.Zvedl ho ze země a v tom...

,,Avada kedavra!"v tom se Ron mrtví zřítil k zemi....

Harry se bleskově probudil byl celý spocený a vylekaný.Podíval se tam kde spal Ron.Ron hlasitě chrápal.Harry se zvedl a šel do společenské místnosti.Zahlédl tam Ginn jak sedí na křesle.,,Ginny??"zeptal se Harry.,,Harry."Ginny se zvedl a objala Harryho.Oba se políbili.

,,Ehm..Ehm neruším?"za nimi stál Ron s úsměvem.,,Ne Rone vůbec ne."pořád držel Ginny v obětí.Ron si sedl ke krbu a čekal co se bude dít dál.Harry se na něj vyčítavě koukal.,,No Rone víš..."..,,To je absurdní to není možné."v tom se na schodech objevil Severus Snape s Alastorem Moodym.,,Takže moc rád bych věděl kdo zvás to udělal?!!!"vyřvával Snape.,,Udělal co?"otázala ho Ginny.

,,To na mém kabinetu."Harry vykulil oči a nechápal co se děje.Pottere půjdete snámi.Snape chytil Harryho za rameno a odvedl ho ze společenské místnosti.Harry šel rychle jako Snape,ale Moody se za nimi pomalu belhal.,,Tohle Pottere!!"na kabinetu bylo nejspíš nožem vyřezáno:,,Smrtijed?"řekl Harry.

,,Ano!!"zahulákal Snape.,,Ukažte mi svoji hůlku."Harry ji ku podivu měl u sebe.Vytáhl ji z poza boxerek a podal ji Snapeovi.,,Prior incantato."pronesl Snape.,,Nic.."Snape sklesle stichl.,,Vidíte já jsem vám to říkal."zamumla Moody.Harry si vzal hůlka zpět k sobě dal si ji znovu ja pas...Můžete jít Pottere."řekl Snape.Harry se dal do kroku a Moody řekl Snapeovi ještě pár slov.Harry se dostal zpět na kolej.,,Tak co Harry?"zeptal se Ron.Harry jen mávnul rukou a řekl:,,Nech to plavat."Harry se vrátil zpět do ložnice a lehl si.Zatáhnul závěsy a usnul.


Když se ráno probudil byli už všichni pryč.Harry se podíval na hodiny.,,Sakra hodina s Moddym."Harry se rychle převlékl a vzal si hábit a potřebné věci.Moody byl jako dočasný záskok za profesora Kratiknota měl nějakou nemoc z dovolené.Harry rychle běžel po chodbách až tam dorazil.Učebna kouzelných formulí.Harry vzal za kliku a nic.Netušil co se děje v tom zaslechl.,,Mdloby na tebe!"Harry se podíval z okna.Vyděl tam Moodyho jak se dívá na studenty a přitom poučuje.Harry bleskově vyběhl na školní dvůr,aby se knim přidal.,,No konečně pane Pottere dal jste si na čas."řekl zlomyslně Moody.

,,Omlouvám se pane Profesore."Moody přikývnul.Harry se postavil za Rona a zeptal se:,,Proč jsi mě nevzbudil?"

Ron se otočil..,,Protožě jsi spal jako zabitej.Mamka říká že lidi co hodně tvrdě spí by se neměli moc budit."Harry protočil očima.,,Pan Potter je na řadě.Harry předběhl celou ředu a studentů a vytáhnul hůlku.,,Takže Pane Pottere...chtěl bych vidět kletbu."Harry mávnul hůlkou a panák před ním se zakymácel.,,Dobře teď Mdloby na tebe.."

Harry stiskl hůlku a vyhrkl:,,Mdloby na tebe!"panák padl k zemi.,,Výborně ukážete mi ještě...Reducto."Harry se napřímil a švihl hůlkou před sebe a zařval:,,Reducto!"panák se uprostřed protrhl na zem vypadl kopeček pilin.Harry nepochopil co se děje.Harry se otočil a tam stál Lucius Malfoy znovu stejně jako ve snu s nataženou hůlkou a mířil na panáka.

,,Pane Pottere nebojte dnes zemřete!"...,,Avada kedavra!"zařval Malfoy.Kletba letěla přímo mezi studenty.Dva padli k zemi...jedním z nich byla Ginny...Harry se porzhlédl a oči se mu zalily slazmi.,,Néé ty parchante!!"zařval.Malfoy se zasmál a poslal další.Ta už letěla přesně měřená na Harryho.Zelené blesky se prohnaly kolem něj.Moody si vytáhnul svoji hůlku a zakřičel:,,Vipera Evanesco!!"likvidační kouzlo má silu asi jako Avada kedavra,ale je narozdíl od něj povolené.

Lucius uskočil.,,Sectumsempra."Lucius lehnul k zemi.Harry se žílou na čele a s oči rudými přiběhl k Luciusovi který byl od krve a začal na něj vysílat kletby.Jednu..druhou...třetí dokud Lucius nepřestal dýchat...Potom ho od něj odtrhl Moody...,,On ji zabil ty šmejde!!!Ty..."Harry na něj křičel perné nadávky pořád horší a horší..dal do pláče..Lucius se ještě pokusil zvednout,ale Harry se vytrhl ze spárů Moodyho..,,Avada kedavra!"zařval!